Plugins - WP Event Manager - Stable (latest release) - en to lt translation catalogue (479 entries)

en: Category Filter
lt: Kategorijų filtras

en: Required
lt: Būtina

en: Not Required
lt: Nebūtina

en: Multiple Files?
lt: Keli failai?

en: Pipe (|) separate options.
lt: Vertikalusis brūkšnys (|) atskirti nustatymus.

en: N/A
lt: Netaikoma

en: The fields were successfully saved.
lt: Laukeliai buvo išsaugoti sėkmingai.

en: Author
lt: Autorius

en: Reset to default
lt: Iš naujo nustatyti numatytuosius nustatymus

en: Add field
lt: Pridėti laukelį

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Placeholder / Options
lt: Rezervuota vieta / Nustatymai

en: Type
lt: Tipas

en: Field Label
lt: Laukelio etiketė

en: Organizer fields
lt: Organizatorių laukeliai

en: Event fields
lt: Įvykių laukeliai

en: WP Editor
lt: WP redaktorius

en: Term Select
lt: Termino pasirinkimas

en: Term Multiselect
lt: Kelių terminų pasirinkimas

en: Term Checklist
lt: Terminų pasirinkimų sąrašas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Repeated
lt: Kartojamas

en: Radio
lt: Radijas

en: Number
lt: Numeris

en: Multiselect
lt: Kelių dalykų pasirinkimas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Checkbox
lt: Žymimasis langelis

en: Button Options
lt: Mygtukų nustatymai

en: Button
lt: Mygtukas

en: Text
lt: Tekstas

en: The fields were successfully reset.
lt: Laukeliai buvo sėkmingai nustatyti iš naujo.

en: Back End Form Fields
lt: Vidinio programavimo formos laukeliai

en: Front End Form Fields
lt: Išorinio programavimo formos laukeliai

en: Are you sure you want to reset your changes? This cannot be undone.
lt: Ar jūs įsitikinę, jog norite iš naujo nustatyti pakeitimus? To negalima anuliuoti.

en: Are you sure you want to delete this row?
lt: Ar jūs įsitikinę, jog norite ištrinti šią eilutę?

en: Field Editor
lt: Laukelių redaktorius

note: Description of the plugin/theme
en: Manage event listings from the WordPress admin panel, and allow users to post events directly to your site.
lt: Tvarkykite įvykių įrašus iš WordPress administratoriaus skydelio ir leiskite naudotojams pateikti įvykius tiesiai į jūsų svetainę.

en: Are you sure you want to delete this event?
lt: Ar jūs įsitikinę, jog norite ištrinti šį įvykį?

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Load previous listings
lt: Įkrauti ankstesnius įrašus

en: Invalid file type. Accepted types:
lt: Netinkamas failų tipas. Priimami tipai:

en: Your email
lt: Jūsų el. paštas

en: Verify Password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Anywhere
lt: Bet kur

en: Posted %s ago
lt: Įkelta prieš %s

en: Posted on
lt: Įkelta

en: Registration via "%s" listing on %s
lt: Registracija per „%s“ įrašą apie %s

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Passwords must be at least 8 characters long.
lt: Slaptažodžiai turi bent 8 simbolių ilgio.

en: Uploaded files need to be one of the following file types: %s
lt: Įkelti failai turi būti vieno iš šių failų tipų: %s

en: Choose an event type&hellip;
lt: Išsirinkite įvykio tipą&hellip;

en: Choose a category&hellip;
lt: Išsirinkite kategoriją&hellip;

en: This email is already registered, please choose another one.
lt: Šis el. pašto adresas jau užregistruotas, prašome pasirinkti kitą.

en: Your email address isn&#8217;t correct.
lt: Jūsų el. pašto adresas yra neteisingas.

en: Invalid email address.
lt: Netinkamas el. pašto adresas.

en: Reset
lt: Nustatyti iš naujo.

[ctx: post status]
en: Active
lt: Aktyvus

[ctx: post status]
en: Pending payment
lt: Laukiama mokėjimo

[ctx: post status]
en: Pending approval
lt: Laukiama patvirtinimo

[ctx: post status]
en: Preview
lt: Peržiūrimas

[ctx: post status]
en: Draft
lt: Suprojektuotas

en: Upcoming %s
lt: Artėjantis %s

en: Display a list of upcoming listings on your site.
lt: Rodykite artėjančių įrašų sąrašą jūsų svetainėje.

en: Featured %s
lt: Populiarūs %s

en: Display a list of featured listings on your site.
lt: Rodyti populiarių įrašų sąrašą jūsų svetainėje.

en: Descending  (DESC)
lt: Mažėjant (Maž.)

en: Ascending (ASC)
lt: Didėjant (Did.)

en: Order by
lt: Rūšiuoti pagal

en: Number of listings to show
lt: Rodomų įrašų kiekis

en: Keyword
lt: Raktinis žodis

en: Recent %s
lt: Naujausias %s

en: Display a list of recent listings on your site, optionally matching a keyword and location.
lt: Rodyti naujausių įrašų sąrašą jūsų svetainėje, pasirinktinai derinant raktinį žodį ir vietą.

en: remove
lt: pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: You can't delete ticket once it is added.You can make it private from settings tab.
lt: Jūs negalite ištrinti bilieto, kuomet jis yra pridėtas. Jūs galite jį padaryti privačiu per nustatymus.

en: Ticket Details
lt: Bilieto informacija

en: Select Some Options
lt: Pasirinkti kelis nustatymus

en: No results match
lt: Nėra rezultatų

en: Maximum file size: %s.
lt: Maksimalus failos dydis: %s.

en: %s submitted successfully. Your listing will be visible once approved.
lt: %s buvo pateiktas sėkmingai. Jūsų įrašas bus matomas, kai jis bus patvirtintas.

en: %s listed successfully. To view your listing <a href="%s">click here</a>.
lt: %s buvo pateiktas sėkmingai. Jeigu norite peržiūrėti savo įrašą, <a href="%s">spauskite čia</a>.

en: Organizer Details
lt: Organizatoriaus informacija

en: Create A New Event
lt: Sukurti naują įvykį

en: You are editing an existing event. %s
lt: Jūs redaguojate egzistuojantį įvykį. %s

en: Event Details
lt: Įvykio informacija

en: Register for event
lt: Užsiregistruoti į įvykį

en: To register for this event please visit the following URL:
lt: Jeigu norite užsiregistruoti į šį įvykį, prašome apsilankyti šiame URL:

en: Register using webmail:
lt: Užsiregistruokite naudojantis saityno paštu:

en: To register for this event <strong>email your details to</strong> <a class="event_registration_email" href="mailto:%1$s%2$s">%1$s</a>
lt: Norint užsiregistruoti šiam įvykiui, <strong>atsiųskite savo informaciją per el. paštą į</strong> <a class="event_registration_email" href="mailto:%1$s%2$s">%1$s</a>

en: Recent Events
lt: Naujausi įvykiai

en: Your browser does not support JavaScript, or it is disabled. JavaScript must be enabled in order to view listings.
lt: Jūsų naršyklė nepalaiko JavaScript arba jis yra išjungtas. JavaScript turi būtų įjungtas, kad galėtumėte peržiūrėti įrašus.

en: Ticket Prices
lt: Bilietų kainos

en: Any Event Type
lt: Bet koks įvykio tipas

en: Any Category
lt: Bet kokia kategorija

en: Category
lt: Kategorija

en: Any dates
lt: Bet kokios datos

en: Keywords
lt: Raktiniai žodžiai

en: Relist
lt: Iš naujo įkelti

en: Duplicate
lt: Padaryti kopiją

en: Mark cancelled
lt: Žymėti kaip atšauktą

en: Mark not cancelled
lt: Žymėti kaip neatšauktą

en: You do not have any active listings.
lt: Jūs neturite jokių aktyvių įrašų.

en: You need to be signed in to manage your listings.
lt: Jūs turite būti prisijungę, kad galėtumėte tvarkyti savo įrašus.

en: Event Overview
lt: Įvykių apžvalga

en: This listing has expired.
lt: Šis įrašas

en: Share This Event
lt: Pasidalinti šiuo įvykiu

en: Organizer Social
lt: Organizatoriaus socialiniai tinklai

en: Registration End Date
lt: Registracijos pabaigos data

en: When & Where
lt: Kada ir kur

en: Ticket Information
lt: Bilieto informacija

en: Watch Video
lt: Peržiūrėti vaizdo įrašą

en: View More Details
lt: Peržiūrėti daugiau informacijos

en: About
lt: Apie

en: Registrations have closed
lt: Registracija uždaryta

en: This event has been cancelled
lt: Šis įvykis buvo atšauktas

en: There are currently no events.
lt: Šiuo metu nėra jokių įvykių.

en: There are no events matching your search.
lt: Nėra jokių įvykių, kurie sutaptų su jūsų paieška.

en: (optional)
lt: (pasirinktina)

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: optionally
lt: pasirinktinai

en: If you don&rsquo;t have an account with us, just enter your email address and create a new one.  You will receive your password shortly in your email.
lt: Jeigu neturite paskyros su mumis, tiesiog įveskite savo el. pašto adresą ir susikurkite naują. Jūs netrukus gausite savo slaptažodį į el. paštą.

en: Sign in
lt: Prisijungti

en: Have an account?
lt: Turite paskyrą?

en: Sign out
lt: Atsijungti

en: You are currently signed in as <strong>%s</strong>.
lt: Jūs esate prisijungę kaip <strong>%s</strong>.

en: Your account
lt: Jūsų paskyra

en: Load more listings
lt: Įkelti daugiau įrašų

en: Load more events
lt: Įkelti daugiau įvykių

en: Action
lt: Veiksmas

en: Viewed
lt: Peržiūrėta

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Missing submission page.
lt: Trūksta pateikimo puslapio.

en: %s has been deleted
lt: %s buvo ištrintas

en: %s has been marked as not cancelled
lt: %s buvo pažymėtas kaip neatšauktas

en: This event is not cancelled
lt: Šis įvykis yra neatšauktas

en: %s has been cancelled
lt: %s buvo atšauktas

en: This event has already been cancelled
lt: Šis įvykis jau buvo atšauktas

en: Invalid ID
lt: Netinkamas ID

en: ← Edit listing
lt: ← Redaguoti įrašą

en: Submit Listing →
lt: Pateikti įrašą

en: You must be signed in to post a new listing.
lt: Jūs turite būti prisijungę, kad galėtume įkelti naują įrašą.

en: Password is not valid.
lt: Slaptažodis negalioja.

en: Invalid Password: %s
lt: Negaliojantis slaptažodis: %s

en: Passwords must match.
lt: Slaptažodžiai turi sutapti.

en: Please enter your email address.
lt: Prašome įvesti savo el. pašto adresą.

en: Please enter a username.
lt: Prašome įvesti vartotojo vardą.

en: Please enter a valid registration email address or URL
lt: Prašome įvesti galiojantį registracijos el. pašto adresą arba URL

en: Please enter a valid registration URL
lt: Prašome įvesti galiojantį registracijos URL

en: Please enter a valid registration email address
lt: Prašome įvesti galiojantį el. pašto adresą

en: "%s" (filetype %s) needs to be one of the following file types: %s
lt: "%s" (failo tipas %s) turi būti vieno iš šių failų tipų: %s

en: %s is invalid
lt: %s negalioja

en: %s is a required field
lt: %s yra būtinas laukelis

en: Twitter URL e.g http://twitter.com/yourorganizer
lt: Twitter URL, pavyzdžiui http://twitter.com/jusuorganizatorius

en: e.g http://www.example.com
lt: pavyzdžiui http://www.pavyzdys.lt

en: Ticket Price
lt: BIlietų kaina

en: e.g. "Berlin","London"
lt: pavyzdžiui „Berlynas“, „Londonas“

en: Enter an email address or website URL
lt: Įveskite el. pašto adresą arba svetainės URL

en: Registration email/URL
lt: Registracijos el. pašto adresas/URL

en: Registration URL
lt: Registracijos URL

en: you@yourdomain.com
lt: jus@jusudomenas.lt

en: Registration email
lt: Registracijos el. paštas

en: Done
lt: Įvykdyta

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Submit Details
lt: Pateikti informaciją

en: View &rarr;
lt: Peržiūrėti &rarr;

en: Your changes have been saved.
lt: Jūsų pakeitimai buvo išsaugoti.

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Invalid listing
lt: Negaliojantis įrašas

en: Preview <span class="count">(%s)</span> | Preview <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Peržiūrėti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Peržiūrėti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Peržiūrėti <span class="count">(%s)</span>

en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
lt[0]: Nebegaliojanti <span class="count">(%s)</span>
lt[1]: Nebegaliojanti <span class="count">(%s)</span>
lt[2]: Nebegaliojanti <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post status]
en: Expired
lt: Negaliojantis

en: This is where you can create and manage %s.
lt: Čia jūs galite kurti ir valdyti %s.

en: Use as organizer logo
lt: Naudoti kaip organizatoriaus logotipą

en: Remove organizer logo
lt: Pašalinti organizatoriaus logotipą

en: Set organizer logo
lt: Nustatyti organizatoriaus logotipą

en: Organizer Logo
lt: Organizatoriaus logotipas

en: No %s found in trash
lt: Jokių %s nerasta šiukšlinėje

en: No %s found
lt: Jokių %s nerasta

en: View %s
lt: Peržiūrėti %s

en: New %s
lt: Naujas %s

en: Add %s
lt: Pridėti %s

en: Add New
lt: Pridėti naują

[ctx: Event permalink - resave permalinks after changing this]
en: event
lt: ivykis

[ctx: Post type archive slug - resave permalinks after changing this]
en: events
lt: įvykiai

en: Events
lt: Įvykiai

en: Event
lt: Įvykis

[ctx: Event type slug - resave permalinks after changing this]
en: event-type
lt: ivykio-tipas

en: Event types
lt: Įvykių tipai

en: Event type
lt: Įvykio tipas

en: New %s Name
lt: Naujas %s pavadinimas

en: Add New %s
lt: Pridėti naują %s

en: Update %s
lt: Atnaujinti %s

en: Edit %s
lt: Redaguoti %s

en: Parent %s:
lt: Pirminis %s:

en: Parent %s
lt: Pirminis %s

en: All %s
lt: Visi %s

en: Search %s
lt: Ieškoti %s

[ctx: Event category slug - resave permalinks after changing this]
en: event-category
lt: ivykio-kategorija

en: Event categories
lt: Įvykių kategorijos

en: Event category
lt: Įvykio kategorija

en: Organizer
lt: Organizatorius

en: Geocoding error
lt: Geokodavimo klaida

en: Query limit reached
lt: Užklausų limitas pasiektas

en: No results found
lt: Jokių rezultatų nerasta

en: Any Ticket Price
lt: Bet kokio bilieto kaina

en: Next Year
lt: Kitais metais

en: Next Month
lt: Kitą mėnesį

en: Next Weekend
lt: Kitą savaitgalį

en: Next Week
lt: Kitą savaitę

en: This Year
lt: Šiais metais

en: This Month
lt: Šį mėnesį

en: This Weekend
lt: Šį savaitgalį

en: This Week
lt: Šią savaitę

en: Tomorrow
lt: Rytoj

en: Today
lt: Šiandien

en: Any Date
lt: Bet kokia data

en: You must be logged in to upload files using this method.
lt: Jūs turite būti prisijungę, kad galėtumėte įkelti failus naudojantis šiuo metodu.

en: Search completed. Found %d matching record. | Search completed. Found %d matching records.
lt[0]: Paieška baigta. Rastas %d sutampantis rezultatas.
lt[1]: Paieška baigta. Rasti %d sutampantys rezultatai.
lt[2]: Paieška baigta. Rasta %d sutampančių rezultatų.

en: located in &ldquo;%s&rdquo;
lt: esantis &ldquo;%s&rdquo;

en: Enter the ID of the user, or leave blank if submitted by a guest.
lt: Įveskite vartotojas ID arba palikite tuščią, jeigu pateikta svečio.

en: Change
lt: Pakeisti

en: Guest User
lt: Vartotojas svečias

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Upload
lt: Įkelti

en: Use file
lt: Naudoti failą

en: Most Used
lt: Dažniausiai naudojamas

en: %s Data
lt: %s duomenys

en: Posted by
lt: Paskelbtas

en: Listing Expiry Date
lt: Įrašo galiojimo data

en: Featured listings will be sticky during searches, and can be styled differently.
lt: Populiarūs įrašai bus viršuje paieškos metus ir jų išvaizda gali būti keičiama.

en: Featured Listing
lt: Populiarus įrašas

en: Cancelled listings will no longer accept registration.
lt: Atšaukti įrašai nepriims registracijos.

en: Event Cancelled
lt: Įvykis atšauktas

en: Instagram URL e.g http://www.instagram.com/yourcompany
lt: Instagram URL, pavyzdžiui http://www.instagram.com/jusuimone

en: Pinterest URL e.g http://www.pinterest.com/yourcompany
lt: Pinterest URL, pavyzdžiui http://www.pinterest.com/jusuimone

en: Xing URL e.g http://www.xing.com/companies/yourcompany
lt: Xing URL, pavyzdžiui http://www.xing.com/companies/jusuimone

en: @yourorganizer
lt: @jusuorganizatorius

en: Twitter username
lt: Twitter vartotojo vardas

en: Linkedin URL e.g http://www.linkedin.com/company/yourcompany
lt: Linkedin URL pvz. http://www.linkedin.com/company/jusuimone

en: Facebook URL e.g http://www.facebook.com/yourcompany
lt: Facebook URL pvz. http://www.facebook.com/jusuimone

en: Google+ URL e.g http://plus.google.com/yourcompany
lt: Google+ URL pvz. http://plus.google.com/jusuimone

en: Youtube Channel URL e.g http://www.youtube.com/channel/yourcompany
lt: Youtube kanalo URL pvz. http://www.youtube.com/channel/jusuimone

en: A link to a video about your organization
lt: Nuoroda į vaizdo įrašą apie jūsų organizaciją

en: Video
lt: Vaizdo įrašas

en: Your organization tagline
lt: Jūsų organizacijos šūkis

en: Tagline
lt: Šūkis

en: Website URL e.g http://www.yourorganization.com
lt: Svetainės URL pvz. http://www.jusuimone.com

en: Website
lt: Svetainė

en: Enter your email address
lt: Įveskite savo el. pašto adresą

en: Organization Email
lt: Organizacijos el. paštas

en: Enter contact person name in your organization
lt: Įveskite kontaktinio asmens vardą savo organizacijoje

en: Contact Person Name
lt: Kontaktinio asmens vardas

en: Organizer Description
lt: Organizatoriaus aprašymas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Enter the name of the organization
lt: Įveskite organizacijos pavadinimą

en: Organization name
lt: Organizacijos pavadinimas

en: Please enter registration deadline
lt: Prašome įvesti registracijos terminą

en: Registration Deadline
lt: Registracijos terminas

en: e.g http://ww.example.com
lt: pvz. http://ww.pavyzdys.com

en: Link To Event Page
lt: Nuoroda į įvykio puslapį

en: Please enter ticket price
lt: Įveskite bilieto kainą

en: Price
lt: Kaina

en: Free
lt: Nemokama

en: Paid
lt: Sumokėta

en: Ticket Options
lt: Bilieto nustatymai

en: Please enter event end time
lt: Įveskite įvykio pabaigos laiką

en: End Time
lt: Pabaigos laikas

en: Please enter event end date
lt: Įveskite įvykio pabaigos datą

en: End Date
lt: Pabaigos data

en: Please enter event start time
lt: Įveskite įvykio pradžios laiką

en: Start Time
lt: Pradžios laikas

en: Please enter event start date
lt: Įveskite įvykio pradžios datą

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: 24 hour format
lt: 24 valandų formatas

en: 12 hour format
lt: 12 valandų formatas

en: Time Format
lt: Laiko formatas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Event Banner
lt: Įvykio reklamjuostė

en: e.g. "Berlin","Munich"
lt: pvz. „Berlynas“, „Miunchenas“

en: Leave this blank if the location is not important
lt: Palikite tuščią, jei vieta nėra svarbi

en: Location
lt: Vieta

en: Please enter pincode (Area code)
lt: Įveskite PIN kodą (zonos kodą)

en: Pincode
lt: PIN kodas

en: Please enter street name and number
lt: Įveskite gatvės pavadinimą ir numerį

en: Address
lt: Adresas

en: Please enter the venue name
lt: Įveskite vietos pavadinimą

en: Venue Name
lt: Vietos pavadinimas

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: Online Event
lt: Internetinis įvykis

en: This field is required for the "registration" area to appear beneath the listing.
lt: Šis laukelis reikalingas, kad „registracijos“ zona būtų rodoma po įrašu.

en: URL or email which attendees use to register
lt: URL arba el. paštas, kurį dalyviai naudoja registruojantis

en: Registration Email or URL
lt: Registracijos el. paštas arba URL

en: Total View Count
lt: Bendras peržiūrų kiekis

en: Help other users on the forums
lt: Padėkite kitiems vartotojams forumuose

en: Contribute code or report a bug
lt: Pridėti kodą arba pranešti apie klaidą

en: Contribute a localization
lt: Pridėti lokalizaciją

en: Leave a positive review
lt: Palikite teigiamą atsiliepimą

en: There are many ways to support open-source projects such as WP Event Manager, for example code contribution, translation, or even telling your friends how awesome the plugin (hopefully) is. Thanks in advance for your support - it is much appreciated!
lt: Yra daugybė būdų, kaip palaikyti atvirojo kodo projektus, tokius kaip WP Event Manager, pvz., prisidedant prie kodo, suteikiant vertimą ar net pasakojant savo draugams, koks nuostabus tai įskiepis (tikiuosi). Ačiū iš anksto už jūsų paramą - tai labai vertinama!

en: Support the Ongoing Development of this Plugin
lt: Paremti tolesnį šio įskiepio kūrimą

en: And don't forget, if you need any more help using <em>WP Event Manager</em> you can consult the %1$sdocumentation%2$s or %3$spost on the forums%2$s!
lt: Ir nepamirškite, jei jums reikia daugiau pagalbos naudojant <em>WP Event Manager</em>, galite susipažinti su %1$sdokumentacija%2$s arba %3$srašyti forumuose%2$s!

en: Find out more about the front-end event dashboard
lt: Sužinokite daugiau apie išorinio programavimo įvykių informacijos suvestinę

en: View the event dashboard
lt: Peržiūrėti įvykio informacijos suvestinę

en: Add the [events] shortcode to a page to list events
lt: Pridėti [events] „shortcode“ į puslapį, kad pateiktumėte įvykius

en: View submitted event listings
lt: Peržiūrėkite pateiktus įvykių sąrašus

en: Find out more about the front-end event submission form
lt: Sužinokite daugiau apie išorinio programavimo pristatymo formą

en: Add an event via the front-end
lt: Pridėkite įvykį per išorinį programavimą

en: Add an event via the back-end
lt: Pridėti įvykį per vidinį programavimą

en: Tweak the plugin settings
lt: Tvarkyti įskiepio nustatymus

en: Looks like you're all set to start using the plugin. In case you're wondering where to go next:
lt: Panašu, kad esate pasiruošę pradėti naudotis įskiepiu. Jei domina, kur eiti toliau:

en: All Done!
lt: Viskas padaryta!

en: Skip this step
lt: Praleisti šį žingsnį

en: This page allows users to browse, search, and filter event listings on the front-end of your site.
lt: Šis puslapis leidžia vartotojams naršyti, ieškoti ir filtruoti įvykių sąrašus jūsų svetainės išorinio programavimo dalyje.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Events
lt: Įvykiai

en: If you plan on managing all listings from the admin dashboard you can skip creating this page.
lt: Jei planuojate tvarkyti visus sąrašus iš administracinio prietaisų skydelio, galite praleisti šio puslapio kūrimą.

en: This page allows peoples to manage and edit their own events from the front-end.
lt: Šis puslapis leidžia žmonėms tvarkyti ir redaguoti savo įvykius iš išorinio programavimo pusės.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Event Dashboard
lt: Įvykio informacijos suvestinė

en: If you do not want to accept submissions from users in this way (for example you just want to post events from the admin dashboard) you can skip creating this page.
lt: Jei nenorite priimti tokiu būdu naudotojų pateiktų pasiūlymų (pvz., tiesiog norite paskelbti įvykius iš administratoriaus informacijos suvestinės), galite praleisti šio puslapio kūrimą.

en: This page allows peoples to post events to your website from the front-end.
lt: Šis puslapis leidžia žmonėms paskelbti įvykius į jūsų svetainę iš išorinio programavimo pusės.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Post an Event
lt: Paskelbti įvykį

en: Content Shortcode
lt: Turinio „shortcode“

en: Page Description
lt: Puslapio aprašymas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: <em>WP Event Manager</em> includes %1$sshortcodes%2$s which can be used within your %3$spages%2$s to output content. These can be created for you below. For more information on the event shortcodes view the %4$sshortcode documentation%2$s.
lt: <em>WP Event Manager</em> apima %1$s„shortcodes“%2$s, kurie gali būti naudojami jūsų %3$spuslapiuose%2$s, kad būtų galima išgauti turinį. Jie gali būti sukurti jums žemiau. Norėdami gauti daugiau informacijos apie įvykių „shortcodes“, peržiūrėkite %4$s„shortcode“ dokumentaciją%2$s.

en: Page Setup
lt: Puslapio konfigūracija

en: Skip setup. I will setup the plugin manually
lt: Praleisti konfigūraciją. Aš susikonfigūruosiu įskiepį rankiniu būdu

en: Continue to page setup
lt: Tęsti puslapio konfigūraciją

en: If you want to skip the wizard and setup the pages and shortcodes yourself manually, the process is still relatively simple. Refer to the %sdocumentation%s for help.
lt: Jei norite praleisti vediklį ir rankiniu būdu nustatyti puslapius ir „shortcodes“, procesas vis tiek gana paprastas. Norėdami gauti pagalbos, žr. %sdokumentaciją%s.

en: This setup wizard will help you get started by creating the pages for event submission, event management, and listing your events.
lt: Šis konfigūracijos vediklis padės jums pradėti, sukurdamas įvykių pateikimo, įvykių valdymo ir įvykių sąrašo puslapius.

en: Thanks for installing <em>WP Event Manager</em>!
lt: Dėkojame, kad įdiegėte <em>WP Event Manager</em>!

en: Setup Wizard Introduction
lt: Konfigūracijos vediklio įvadas

en: 3. Done
lt: 3. Baigta

en: 2. Page Setup
lt: 2. Puslapio konfigūracija

en: 1. Introduction
lt: 1. Įvadas

en: WP Event Manager Setup
lt: WP Event Manager konfigūracija

en: Setup
lt: Konfigūracija

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Select a page&hellip;
lt: Pasirinkite puslapį&hellip;

en: --no page--
lt: --nėra puslapio--

en: Settings successfully saved
lt: Nustatymai sėkmingai išsaugoti

en: Select the page where you have placed the [events] shortcode. This lets the plugin know where the event listings page is located.
lt: Pasirinkite puslapį, kuriame įdėjote [events] „shortcode“. Tai leidžia įskiepiui žinoti, kur yra įvykių sąrašo puslapis.

en: Event Listings Page
lt: Įvykių sąrašo puslapis

en: Select the page where you have placed the [event_dashboard] shortcode. This lets the plugin know where the dashboard is located.
lt: Pasirinkite puslapį, kuriame įdėjote [event_dashboard] „shortcode“. Tai leidžia įskiepiui žinoti, kur yra prietaisų skydelis.

en: Event Dashboard Page
lt: Įvykių prietaisų skydelio puslapis

en: Select the page where you have placed the [submit_event_form] shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
lt: Pasirinkite puslapį, kuriame įdėjote [submit_event_form] „shortcode“. Tai leidžia įskiepiui žinoti, kur yra anketa.

en: Submit Event Form Page
lt: Įvykio anketos pateikimo puslapis

en: Pages
lt: Puslapiai

en: If enabled each event can have more than one category. The metabox on the post editor and the select box for event category on the frontend event submission form are changed by this.
lt: Jeigu įjungta, kiekvienas įvykis gali turėti daugiau nei vieną kategoriją. „Meta“ dėžutė, esanti įrašo redaktoriuje ir pasirinkimo dėžutė įvykio kategorijai išorinio programavimo įvykio pateikimo anketoje yra keičiami to.

en: Enable multi select event category for event listing submission
lt: Įjunkite kelių įvykių kategorijų pasirinkimą dėl įvykio įrašo pateikimo

en: Multi-select Event Category For Submission
lt: Kelių įvykių kategorijų pasirinkimas dėl pateikimo

en: If enabled each event can have more than one type. The metabox on the post editor and the select box for event type on the frontend event submission form are changed by this.
lt: Jeigu įjungta, kiekvienas įvykis gali turėti daugiau nei vieną tipą. „Meta“ dėžutė, esanti įrašo redaktoriuje ir pasirinkimo dėžutė įvykio tipui išorinio programavimo įvykio pateikimo anketoje yra keičiami to.

en: Enable multi select event type for event listing submission
lt: Įjunkite kelių įvykių tipų pasirinkimą dėl įvykio įrašo pateikimo

en: Multi-select Event Types For Submission
lt: Kelių įvykių tipų pasirinkimas dėl pateikimo

en: Website URLs only
lt: Tik svetainių URL

en: Email addresses only
lt: Tik el. pašto adresai

en: Email address or website URL
lt: El. pašto adresas arba svetainės URL

en: Choose the registratoin method for listings.
lt: Pasirinkite įrašų registracijos metodą.

en: Registration Method
lt: Registracijos metodas

en: How many <strong>days</strong> listings are live before expiring. Can be left blank to never expire.
lt: Kiek <strong>dienų</strong> įrašai būna paskelbti prieš nustojant galioti. Galite palikti tuščią, kad niekada nenustotų galioti.

en: Listing Duration
lt: Įrašo trukmė

en: Listing expire on Specified Below Days
lt: Įrašo galiojimo laikas baigiasi nurodytomis dienomis

en: Listing expire on Event End Date
lt: Įrašas galioja iki įvykio pabaigos datos

en: You can set event submission expiry time either event end date or specific days.
lt: Galite nustatyti įvykio pateikimo galiojimo laiką kaip įvykio pabaigos datą arba konkrečias dienas.

en: Listing Expire
lt: Įrašo galiojimas baigiasi

en: If enabled, expired listings will automatically deleted after 30 days.
lt: Jei įjungta, pasibaigus įrašo galiojimo laikui, jis bus automatiškai ištrintas po 30 dienų.

en: Expired listings are deleted after 30 days
lt: Pasibaigus įrašo galiojimo laikui, jie ištrinami po 30 dienų

en: Delete Expired listings
lt: Ištrinti nebegaliojančius įrašus

en: If enabled, Multiple banner can add at frontend by user and backend side by admin.
lt: Jei įjungta, administratorius gali pridėti kelias reklamjuostes prie vidinio programavimo, o naudotojas - prie išorinio programavimo.

en: User can submit multiple banner
lt: Vartotojas gali pateikti kelias reklamjuostes

en: Allow Multiple Banners
lt: Leisti kelias reklamjuostes

en: If enabled, submissions awaiting admin approval can be edited by the user.
lt: Jei įjungta, vartotojas gali redaguoti pateikimus, kurie laukia administratoriaus patvirtinimo.

en: Submissions awaiting approval can be edited
lt: Pateikimai, kurie laukia patvirtinimo, gali būti redaguoti

en: Allow Pending Edits
lt: Leisti laukiančius redagavimus

en: If enabled, new submissions will be inactive, pending admin approval.
lt: Jei įjungta, nauji pateikimai bus neaktyvūs, laukiant administratoriaus patvirtinimo.

en: New listing submissions require admin approval
lt: Naujiems įrašams pateikti reikia administratoriaus patvirtinimo

en: Moderate New Listings
lt: Tvarkyti naujus įrašus

en: If you enable registration on your submission form, choose a role for the new user.
lt: Jei įjungsite registraciją ant savo pateikimo anketos, pasirinkite vaidmenį naujajam vartotojui.

en: Account Role
lt: Paskyros vaidmuo

en: If enabled, an email will be sent to the user with their username and a link to set their password. Otherwise, a password field will be shown and their email address won't be verified.
lt: Jei įjungta, vartotojui bus išsiųstas el. laiškas su vartotojo vardu ir slaptažodžio nustatymo nuoroda. Priešingu atveju bus rodomas slaptažodžio laukas ir jų el. pašto adresas nebus patvirtintas.

en: Use WordPress' default behavior and email new users link to set a password
lt: Naudokite WordPress numatytąjį elgesį ir naujiems vartotojams siųskite el. paštą, kuriame yra nuorodą į slaptažodžio nustatymą.

en: Account Password
lt: Paskyros slaptažodis

en: If enabled, a username will be generated from the first part of the user email address. Otherwise, a username field will be shown.
lt: Jei įjungta, vartotojo vardas bus sukurtas iš pirmosios vartotojo el. pašto adreso dalies. Priešingu atveju bus rodomas vartotojo vardo laukelis.

en: Automatically Generate Username from Email Address
lt: Automatiškai generuoti vartotojo vardą iš el. pašto adreso

en: Account Username
lt: Paskyros vartotojo vardas

en: If enabled, non-logged in users will be able to create an account by entering their email address on the submission form.
lt: Jei įjungta, neprisijungę vartotojai galės susikurti paskyrą, įvesdami savo el. pašto adresą į pateikimo anketą.

en: Allow account creation
lt: Leisti paskyrų kūrimą

en: Account Creation
lt: Paskyros kūrimas

en: If disabled, non-logged in users will be able to submit listings without creating an account.
lt: Jei neįjungta, neprisijungę vartotojai galės pateikti įrašus nesusikuriant paskyros.

en: Submitting listings requires an account
lt: Įrašų pateikimui reikalinga paskyrą

en: Account Required
lt: Reikalinga paskyra

en: Event Submission
lt: Įvykio pateikimas

en: Default date format as defined in Setttings
lt: Numatytas datos formatas, kuris nurodytas nustatymuose

en: Relative to the current date (e.g., 1 day, 1 week, 1 month ago)
lt: Atsižvelgiant į dabartinę datą (pvz. prieš 1 dieną, 1 savaitę, 1 mėnesį)

en: Choose how you want the published date for events to be displayed on the front-end.
lt: Pasirinkite, kaip norite, kad paskelbta įvykių data būtų rodoma išorinėje programavimo dalyje.

en: Date Format
lt: Datos formatas

en: Events will be shown if within ALL selected event types
lt: Įvykiai bus rodomi, jei jie bus VISŲ pasirinktų įvykių tipuose

en: Events will be shown if within ANY selected event type
lt: Įvykiai bus rodomi, jei jie bus BET KURIŲ pasirinktų įvykių tipuose

en: Event Type Filter
lt: Ivykio tipo filtras

en: Events will be shown if within ALL selected categories
lt: Įvykiai bus rodomi, jei jie bus VISOSE pasirinktose kategorijose

en: Events will be shown if within ANY selected category
lt: Įvykiai bus rodomi, jei jie bus BET KURIOJE IŠ pasirinktų kategorijų

en: If enabled, the event type select box will default to a multi select on the [events] shortcode.
lt: Jeigu įjungta, įvykio tipo pasirinkimo dėžutė sugrįš į multi-pasirinkimą [events] „shortcode“.

en: Enable event type multiselect by default
lt: Įjungti kelių įvykio tipų pasirinkimą kaip numatyta

en: Multi-select Event Types
lt: Kelių įvykių tipų pasirinkimas

en: If enabled, the category select box will default to a multi select on the [events] shortcode.
lt: Jeigu įjungta, kategorijos tipo pasirinkimo dėžutė sugrįš į multi-pasirinkimą [events] „shortcode“.

en: Enable category multiselect by default
lt: Įjungti kelių kategorijų pasirinkimą kaip numatyta

en: Multi-select Categories
lt: Kelių kategorijų pasirinkimas

en: Choose whether to enable ticket prices. Ticket prices must be setup by an admin to allow users to choose them during submission.
lt: Pasirinkite, ar įjungti bilietų kainas. Bilietų kainas turi nustatyti administratorius, kad vartotojai galėtų juos pasirinkti pateikdami.

en: Enable ticket prices for listings
lt: Įjungti bilietų kainas įrašams

en: Ticket prices
lt: Bilietų kainos

en: Choose whether to enable event types. event types must be setup by an admin to allow users to choose them during submission.
lt: Pasirinkite, ar įjungti įvykių tipus. įvykių tipus turi nustatyti administratorius, kad vartotojai galėtų juos pasirinkti pateikdami.

en: Enable event types for listings
lt: Įjungti įrašų įvykių tipus

en: Event Types
lt: Įvykių tipai

en: Choose whether to enable categories. Categories must be setup by an admin to allow users to choose them during submission.
lt: Pasirinkite, ar įjungti kategorijas. Kategorijas turi nustatyti administratorius, kad vartotojai galėtų jas pasirinkti pateikdami.

en: Enable categories for listings
lt: Įjungti įrašų kategorijas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: If enabled, the content within expired listings will be hidden. Otherwise, expired listings will be displayed as normal (without the event registration area).
lt: Jei įjungta, nebegaliojančių įrašų turinys bus paslėptas. Priešingu atveju, nebegaliojantys įrašai bus rodomi kaip įprasta (be įvykio registracijos zonos).

en: Hide expired listing content in single event listing (singular)
lt: Slėpti nebegaliojančio įrašo turinį vieno įvykio įraše (vienaskaita)

en: Hide Expired Listings Content
lt: Slėpti nebegaliojančių įrašų turinį

en: If enabled, expired event listing is not searchable.
lt: Jei įjungta, nebegaliojantis įvykio įrašas nebus randamas.

en: Hide expired listings in event archive/search
lt: Slėpti nebegaliojančius įrašus įvykių archyve/paieškoje

en: Hide Expired Listings
lt: Slėpti nebegaliojančius įrašus

en: If enabled, cancelled events will be hidden from archives.
lt: Jei įjungta, atšaukti įvykiai bus paslėpti iš archyvų.

en: Hide cancelled events
lt: Slėpti atšauktus įvykius

en: Cancelled Events
lt: Atšaukti įvykiai

en: How many listings should be shown per page by default?
lt: Kiek įrašų, įprastai, turėtų būti rodomi kiekviename puslapyje?

en: Listings Per Page
lt: Įrašai per puslapį

en: Event Listings
lt: Įvykių įrašai

en: Google requires an API key to retrieve location information for event listings. Acquire an API key from the <a href="%s" target="__blank">Google Maps API developer site</a>.
lt: Google reikalauja API rakto, kad gautų vietos informaciją įvykių įrašams. Įsigykite API raktą iš <a href="%s" target="__blank">Google žemėlapių API kūrėjų svetainės</a>.

en: Google Maps API Key
lt: Google žemėlapių API raktas

en: If enabled, bootstrap framework's style will apply for the backend side.
lt: Jei įjungta, pagrindinio kompiuterio paleidimo strategijos stiliaus taikymas bus naudojamas iš vidinės programavimo pusės.

en: Enable boostrap for the backend
lt: Įjungti paleidimo tvarkyklę vidiniui programavimui

en: If enabled, bootstrap framework's style will apply for the frontend side.
lt: Jei įjungta, pagrindinio kompiuterio paleidimo strategijos stiliaus taikymas bus naudojamas iš išorinės programavimo pusės.

en: Enable boostrap for the frontend
lt: Įjungti paleidimo tvarkyklę išoriniui programavimui

en: General
lt: Bendrieji

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: by %s
lt: autorius %s

en: by a guest
lt: autorius svečias

en: M j, Y
lt: Y-m-d

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Event Expiry Date
lt: Įvykio galiojimo data

en: Event End Date
lt: Įvykio pabaigos data

en: Posted Date
lt: Įkėlimo data

en: Event Organizer
lt: Įvykių organizatorius

en: Event Location
lt: Įvykio vieta

en: Event Category
lt: Įvykio kategorija

en: Event Type
lt: Įvykio tipas

en: Featured?
lt: Populiarūs?

en: Cancelled?
lt: Atšaukta?

en: Status
lt: Statusas

en: %s draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview</a>
lt: %s projektas atnaujintas. <a target="_blank" href="%s">Peržiūrėti</a>

en: M j, Y @ G:i
lt: Y/m/d H:i

en: %s scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview</a>
lt: %s suplanuota: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Peržiūrėti</a>

en: %s submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview</a>
lt: %s pateikta. <a target="_blank" href="%s">Peržiūrėti</a>

en: %s saved.
lt: %s išsaugota.

en: %s published. <a href="%s">View</a>
lt: %s paskelbta. <a href="%s">Peržiūrėti</a>

en: %s restored to revision from %s
lt: %s atkurta į peržiūrą iš %s

en: %s updated.
lt: %s atnaujinta.

en: Custom field deleted.
lt: Tinkintas laukelis ištrintas.

en: Custom field updated.
lt: Tinkintas laukelis atnaujintas.

en: %s updated. <a href="%s">View</a>
lt: %s atnaujinta. <a href="%s">Peržiūrėti</a>

en: Event Title
lt: Įvykio pavadinimas

en: Select category
lt: Pasirinkite kategoriją

en: %s expired
lt: %s nebegalioja

en: %s approved
lt: %s patvirinta

en: Expire %s
lt: Padaryti %s nebegaliojantį

en: Approve %s
lt: Patvirtinti %s

en: Dismiss
lt: Pašalinti

en: Try Great Add-Ons
lt: Išbandykite puikius papildinius

en: We've noticed you've been using <strong>WP Event Manager</strong> for some time now. we hope you love it! We'd be thrilled if you could <strong><a href="https://wordpress.org/support/plugin/wp-event-manager/reviews/" target="_blank">give us a 5 stars rating on WordPress.org!</a></strong> Don't forget to submit your site to <strong><a href="https://wp-eventmanager.com/showcase/" target="_blank">our showcase</a></strong> and generate more traffic from our site.
lt: Pastebėjome, jog naudojatės <strong>WP Event Manager</strong> jau kiek laiko. Tikimės, jog jums tai patinka! Mums būtų malonu, jeigu galėtumėte <strong><a href="https://wordpress.org/support/plugin/wp-event-manager/reviews/" target="_blank">duoti mums 5 žvaigždžių įvertinimą WordPress.org!</a></strong> Nepamirškite pateikti savo svetainę į <strong><a href="https://wp-eventmanager.com/showcase/" target="_blank">mūsų demonstraciją</a></strong> ir sugeneruoti didesnį lankytojų kiekį iš mūsų svetainės.

en: Add-ons
lt: Papildiniai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: WP Event Manager Add-ons
lt: WP Event Manager papildiniai
