WP Event Manager - en to nl_NL translation catalogue (519 entries)

en: WP Event Manager Add-ons
nl_NL: WP Event Manager Extensies

en: Upgrade your database! <a class="" href="%s">Please update now</a>.
nl_NL: Upgrade de database <a class="" href="%s">Gelieve nu te updaten</a>.

en: <strong>Welcome to WP Event Manager</strong> – All in One Event Management Plugin for WordPress
nl_NL: <strong>Welkom bij de WP-evenementen-manager</strong> - Alles-in-een evenementenbeheer-plugin voor WordPress

en: Your database upgrading now
nl_NL: De database wordt nu bijgewerkt

en: Your database has been upgraded successfully! In order to take advantage, save the permalink and proceed.
nl_NL: De database upgraden is nu gelukt; om ervan te profiteren sla je de permalink op en ga dan verder.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Upgrade Database
nl_NL: Upgrade database

en: Upgrade yor database for new version of WP Event Manager
nl_NL: Upgrade de database voor de nieuwe versie van de WP-Evenementen-manager

en: 3.1.15 has released!
    We are constantly working to improve your event management experience, We have a new release focusing on a handle of fixes and updates & here is a summary of what has been improved...
    
    Manage your Organizers directly at the frontend and backend.
    Migration of Old Organizer data would be transferred to the list Automatically.
    A prior Backup does no harm before updating the plugin!
nl_NL: 3.1.15 is vrijgegeven!
    We zijn voortdurend bezig om uw event management ervaring te verbeteren, we hebben een nieuwe release met opgeloste bugs en updates, hier is een samenvatting van de verbeteringen...
    
    Beheer uw organisatoren direct aan de voor- en achterkant.
    Migratie van oude organizergegevens wordt automatisch naar de lijst overgebracht.
    Een eerdere Back-up doet geen kwaad voor het bijwerken van de plugin!

en: Your database upgraded successfully!
nl_NL: Uw database is met succes geüpgraded!

en: We've noticed you've been using <strong>WP Event Manager</strong> for some time now. we hope you love it! We'd be thrilled if you could <strong><a href="https://wordpress.org/support/plugin/wp-event-manager/reviews/" target="_blank">give us a nice rating on WordPress.org!</a></strong> Don't forget to submit your site to <strong><a href="https://wp-eventmanager.com/showcase/" target="_blank">our showcase</a></strong> and generate more traffic from our site.
nl_NL: We hebben gemerkt dat je nu al geruime tijd <strong>WP Event Manager</strong> gebruikt. We hopen dat je het leuk vindt! We zouden blij zijn als je <strong><a href="https://wordpress.org/support/plugin/wp-event-manager/reviews/" target="_blank">ons een leuke beoordeling zou kunnen geven op WordPress.org!</a></strong> Vergeet niet om uw site in te dienen bij <strong><a href="https://wp-eventmanager.com/showcase/" target="_blank">onze showcase</a></strong> en meer verkeer van onze site te genereren.

en: Dismiss
nl_NL: Afwijzen

en: Approve %s
nl_NL: Goedkeuren %s

en: Expire %s
nl_NL: Verlopen %s

en: %s approved
nl_NL: %s goedgekeurd

en: %s expired
nl_NL: %s verlopen

en: Select category
nl_NL: Selecteer categorie

en: Select Event Type
nl_NL: Eventtype selecteren

en: Event Title
nl_NL: Evenement titel

en: Custom field updated.
nl_NL: Aangepast veld bijgewerkt.

en: Custom field deleted.
nl_NL: Aangepast veld verwijderd.

en: %s updated.
nl_NL: %s bijgewerkt.

en: %1$s restored to revision from %2$s
nl_NL: %1$s teruggezet naar revisie van %2$s

en: %s saved.
nl_NL: %s opgeslagen.

en: %s scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview</a>
nl_NL: %s ingepland voor:  <strong>%1$s</strong>. <a target=“_blank” href=“%2$s”>Voorvertoning</a>

en: Title
nl_NL: Titel

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Organizer
nl_NL: Organisator

en: Start Date
nl_NL: Startdatum

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: Expiry Date
nl_NL: Vervaldatum

en: Cancelled?
nl_NL: Geannuleerd?

en: Featured?
nl_NL: Uitgelicht?

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: Not Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: Show more details
nl_NL: Toon meer details

en: Approve
nl_NL: Goedkeuren

en: View
nl_NL: Bekijk

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Checkbox
nl_NL: Selectievakje

en: Date
nl_NL: Datum

en: Timezone
nl_NL: Tijdzone

en: File
nl_NL: Bestand

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Multiselect
nl_NL: Multikeuze

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Textarea
nl_NL: Tekstveld

en: Field Editor
nl_NL: Veld editor

en: Are you sure you want to delete this row?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze rij wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to reset your changes? This cannot be undone.
nl_NL: Weet je zeker dat je de veranderingen wilt resetten? Dit kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Form fields
nl_NL: Formulier velden

en: The fields were successfully reset.
nl_NL: De velden zijn opnieuw ingesteld.

en: Repeated
nl_NL: Herhaald

en: Term Checklist
nl_NL: Term checklist

en: Term Multiselect
nl_NL: Term MultiSelect

en: Term Select
nl_NL: Term selecteren

en: %s form fields
nl_NL: formuliervelden %s

en: Field Label
nl_NL: Veld Label

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: Placeholder / Options
nl_NL: Placeholder / Opties

en: Meta Key
nl_NL: Meta Data Sleutel

en: Only For Admin
nl_NL: Alleen voor admin

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Validation
nl_NL: Validatie

en: Add field
nl_NL: Veld toevoegen

en: Reset to default
nl_NL: Terugzetten naar standaard

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: The fields were successfully saved.
nl_NL: De velden zijn succesvol opgeslagen.

en: Pipe (|) separate options.
nl_NL: Opties scheiden met (|).

en: Multiple Files?
nl_NL: Meerdere bestanden?

en: Not Required
nl_NL: Niet verplicht

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Add Child field
nl_NL: Voeg een onderliggend toe

en: Event category base
nl_NL: Evenement categorie basis

en: Event type base
nl_NL: Evenement type basis

[ctx: Event permalink - resave permalinks after changing this]
en: event
nl_NL: evenement

[ctx: Event category slug - resave permalinks after changing this]
en: event-category
nl_NL: evenement-categorie

[ctx: Event type slug - resave permalinks after changing this]
en: event-type
nl_NL: evenement-type

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Enable organizer
nl_NL: Organisator inschakelen

en: Disable this to remove the functionality of Organizers on Your Event Website.
nl_NL: Schakel dit uit om de functionaliteit van organisators van de evenementenwebsite te verwijderen.

en: Enable venue
nl_NL: Locatie inschakelen

en: Disable this to remove the functionality of Venue on your Event Website.
nl_NL: Schakel dit uit om de functionaliteit van Venue op je evenementwebsite te verwijderen.

en: Delete Data On Uninstall
nl_NL: Gegevens verwijderen bij verwijderen

en: Delete WP Event Manager data when the plugin is deleted. Once removed, this data cannot be restored.
nl_NL: Verwijder WP Event Manager-gegevens wanneer de plugin wordt verwijderd. Eenmaal verwijderd, kunnen deze gegevens niet worden hersteld.

en: Google API Key
nl_NL: Google API key

en: Event Listings
nl_NL: Activiteitenagenda

en: Listings Per Page
nl_NL: Vacatures per pagina

en: How many listings should be shown per page by default?
nl_NL: Hoeveel vermeldingen moeten standaard per pagina worden weergegeven?

en: Cancelled Events
nl_NL: Geannuleerde evenementen

en: If enabled, cancelled events will be hidden from archives.
nl_NL: Als deze functie is ingeschakeld, worden geannuleerde gebeurtenissen verborgen voor archieven.

en: Hide Expired Listings
nl_NL: Verberg de vervallen vacatures

en: If enabled, expired event listing is not searchable.
nl_NL: Als deze functie is ingeschakeld, is de lijst met verlopen aanbiedingen niet doorzoekbaar.

en: Hide Expired Listings Content
nl_NL: Inhoud van verlopen aanbiedingen verbergen

en: If enabled, the content within expired listings will be hidden. Otherwise, expired listings will be displayed as normal (without the event registration area).
nl_NL: Als deze functie is ingeschakeld, wordt de inhoud in vervallen aanbiedingen verborgen. Anders worden vervallen aanbiedingen weergegeven als normaal (zonder het evenement registratie gebied).

en: Multi-select Categories
nl_NL: Multi Selecteer categorieën

en: If enabled, the category select box will default to a multi select on the [events] shortcode.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt het vak Categorie selecteren standaard ingesteld op een meervoudige selectie op de shortcode [events].

en: Multi-select Event Types
nl_NL: Evenement typen voor meervoudige selectie

en: If enabled, the event type select box will default to a multi select on the [events] shortcode.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, wordt het selectievakje evenement type standaard ingesteld op een meervoudige selectie op de shortcode [Events].

en: Category Filter
nl_NL: Categorie Filter

en: Event Type Filter
nl_NL: Evenementen type filter

en: Event Submission
nl_NL: Evenement indienen

en: Account Required
nl_NL: Registratie verplicht

en: If disabled, non-logged in users will be able to submit listings without creating an account.
nl_NL: Niet-geregistreerde bezoekers kunnen evenementen plaatsen wanneer dit is uitgeschakeld.

en: Account Creation
nl_NL: Account aanmaken

en: If enabled, non-logged in users will be able to create an account by entering their email address on the submission form.
nl_NL: Indien ingeschakeld, kunnen niet-ingelogde gebruikers een account aanmaken door hun e-mailadres op het verzendformulier in te voeren..

en: Account Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: If enabled, a username will be generated from the first part of the user email address. Otherwise, a username field will be shown.
nl_NL: Wanneer ingeschakeld zal er automatisch een gebruikersnaam gegenereerd worden van het eerste deel van het e-mailadres. Anders wordt er een invoerveld getoond.

en: Account Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Use WordPress' default behavior and email new users link to set a password.
nl_NL: Gebruik WordPress' standaard gedrag en e-mail nieuwe gebruikers link om een wachtwoord in te stellen.

en: If enabled, an email will be sent to the user with their username and a link to set their password. Otherwise, a password field will be shown and their email address won't be verified.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal een e-mail worden verzonden naar de gebruiker met hun gebruikersnaam en een link om hun wachtwoord in te stellen. Anders wordt een wachtwoord veld weergegeven en wordt het e-mailadres niet geverifieerd.

en: Account Role
nl_NL: Gebruikersrol

en: If you enable user registration on your submission form, choose a role for the new user.
nl_NL: Als u gebruikersregistratie inschakelt op uw inzendingsformulier, kiest u een rol voor de nieuwe gebruiker.

en: Moderate New Listings
nl_NL: Beheer nieuwe plaatsingen

en: If enabled, new submissions will be inactive, pending admin approval.
nl_NL: Wanneer ingeschakeld zullen nieuwe plaatsing inactief blijven tot deze zijn goedgekeurd door een beheerder.

en: Allow Pending Edits
nl_NL: Sta wijzigingen toe aan aanmeldingen die in afwachting van goedkeuring zijn

en: If enabled, submissions awaiting admin approval can be edited by the user.
nl_NL: Wanneer ingeschakeld kunnen concepten door de gebruiker aangepast worden.

en: Allow Multiple Banners
nl_NL: Meerdere banners toestaan

en: User can submit multiple banner.
nl_NL: De gebruiker kan meerdere banners aanleveren.

en: If enabled, Multiple banner can add at frontend by user and backend side by admin.
nl_NL: Als ingeschakeld, kunnen meerdere banners  toegevoegd worden op frontend door gebruiker en backend zijde door admin.

en: Delete listings after finished
nl_NL: Aanbiedingen verwijderen nadat deze is voltooid

en: If enabled, expired listings will automatically deleted after finished.
nl_NL: Als deze optie is ingeschakeld, worden verlopen aanbiedingen automatisch verwijderd nadat ze zijn voltooid.

en: Delete Expired listings
nl_NL: Vervallen evenementen verwijderen

en: If enabled, expired listings will automatically deleted after 30 days.
nl_NL: Als deze functie is ingeschakeld, worden verlopen evenementen na 30 dagen automatisch verwijderd.

en: Listing Expire
nl_NL: Verlopen evenementen

en: You can set event submission expiry time either event end date or specific days.
nl_NL: Je kunt de vervaldatum van een evenement instellen, ofwel  als de einddatum van het evenement of specifieke dagen.

en: Listing expire on Event End Date
nl_NL: Evenement verloopt op einddatum van het evenement

en: Listing expire on Specified Below Days
nl_NL: Evenement verloopt op opgegeven onderstaande dagen

en: Listing Duration
nl_NL: Plaatsingsduur

en: How many <strong>days</strong> listings are live before expiring. Can be left blank to never expire.
nl_NL: Aantal <strong>dagen</strong> voordat de evenementen verlopen. Kan leeg gelaten worden om nooit te verlopen. Verlopen profielen moeten opnieuw worden ingediend om zichtbaar te worden.

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Choose whether to enable categories on the event listing and submission page. If enabled, it needs to be prior created at the backend.
nl_NL: Kies of u rubrieken wilt inschakelen op de pagina met het aanbieden van evenementen en het indienen van voorstellen. Als dit is ingeschakeld, moet deze vooraf aan de achterkant worden gemaakt.

en: Event Types
nl_NL: Evenement types

en: Choose whether to enable event types on the event listing and submission page. If enabled, it needs to be prior created at the backend.
nl_NL: Kies of u gebeurtenistypen wilt inschakelen op de pagina met het aanbieden en indienen van gebeurtenissen. Als dit is ingeschakeld, moet deze vooraf aan de achterkant worden gemaakt.

en: Ticket prices
nl_NL: Ticket prijzen

en: Choose whether to enable ticket prices on the event listing and submission page.
nl_NL: Kies of je ticketprijzen wilt inschakelen op de aanbiedings- en inzendingspagina van het evenement.

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Submit Event Form Page
nl_NL: Pagina evenement formulier verzenden

en: Select the page where you have placed the [submit_event_form] shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
nl_NL: Selecteer de pagina waarop u de shortcode [submit_event_form] hebt geplaatst. Dit laat de plugin weten waar het formulier zich bevindt.

en: Event Dashboard Page
nl_NL: Evenement Dashboard pagina

en: Select the page where you have placed the [event_dashboard] shortcode. This lets the plugin know where the dashboard is located.
nl_NL: Selecteer de pagina waarop u de shortcode [event_dashboard] hebt geplaatst. Dit laat de plugin weten waar het dashboard zich bevindt.

en: Event Listings Page
nl_NL: Evenementen lijst pagina

en: Select the page where you have placed the [events] shortcode. This lets the plugin know where the event listings page is located.
nl_NL: Selecteer de pagina waarop u de shortcode [Events] hebt geplaatst. Hiermee kan de plugin weten waar de pagina met evenementen lijst zich bevindt.

en: Login Page URL
nl_NL: Login pagina URL

en: Enter the Login page URL.
nl_NL: Voer de URL van de login pagina in.

en: Select the page where you have placed the [submit_venue_form] shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
nl_NL: Selecteer de pagina waar u de korte code [submit_venue_form] hebt geplaatst. Dit laat de plugin weten waar het formulier zich bevindt.

en: Venue Dashboard Page
nl_NL: Pagina locatiedashboard

en: Select the page where you have placed the [venue_dashboard] shortcode. This lets the plugin know where the dashboard is located.
nl_NL: Selecteer de pagina waar u de korte code [venue_dashboard] hebt geplaatst. Dit laat de plugin weten waar het dashboard zich bevindt.

en: Date & Time Format
nl_NL: Datum & Tijd formaat

en: Datepicker Date Format
nl_NL: Datum kiezer datum formaat

en: Timepicker Format
nl_NL: Tijskiezers-indeling

en: 12 Hours
nl_NL: 12 uur

en: 24 Hours
nl_NL: 24 Uur

en: Timepicker Step
nl_NL: Stap tijdkiezer

en: Select the time step to use in timepickers. Time step must have to be in between 1 to 60.
nl_NL: Selecteer de tijd stap die u in tijdkiezers wilt gebruiken. De tijd stap moet tussen 1 en 60 liggen.

en: Date Format
nl_NL: Datumformaat

en: Date And Time Separator
nl_NL: Datum-en tijdscheidingsteken

en: Add date and time separator.
nl_NL: Datum-en tijdscheidingsteken toevoegen.

en: Event Timezone
nl_NL: Tijdzone Evenement

en: Use website timezone.
nl_NL: Gebruik de tijdzone van de website.

en: Settings successfully saved
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: --no page--
nl_NL: --geen pagina--

en: Select a page&hellip;
nl_NL: Selecteer een pagina&hellip;

en: Knowledge Base
nl_NL: Kennisbank

en: FAQs
nl_NL: Veelgestelde vragen

en: Video Tutorials
nl_NL: Video Handleidingen

en: Powered By
nl_NL: -

en: Error in nonce. Try again.
nl_NL: Fout in nonce. Opnieuw.

en: WP Event Manager Setup
nl_NL: WP Event Manager-instellingen

en: 1. Introduction
nl_NL: 1. Introductie

en: 2. Page Setup
nl_NL: 2. Pagina setup

en: 3. Done
nl_NL: 3. Klaar

en: Setup Wizard Introduction
nl_NL: Setup wizard introductie

en: This setup wizard will help you get started by creating various pages for event submission, event management, and listing your events, along with setting up organizers and venues pages.
nl_NL: Deze installatiewizard helpt u op weg door verschillende pagina's aan te maken voor het indienen van evenementen, het beheer van evenementen en het opstellen van een lijst van uw evenementen, samen met het opzetten van organisatoren en locatiepagina's.

en: Continue to page setup
nl_NL: Ga door naar pagina setup

en: Page Setup
nl_NL: Pagina setup

en: Page Title
nl_NL: Paginatitel

en: Page Description
nl_NL: Pagina Beschrijving

en: Content Shortcode
nl_NL: Inhoud shortcode

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Post an Event
nl_NL: Post een Evenement

en: This page allows peoples to post events to your website from the front-end.
nl_NL: Op deze pagina kan men vanaf de frontend evenementen op je website posten.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Event Dashboard
nl_NL: Evenementen Dashboard

en: This page allows peoples to manage and edit their own events from the front-end.
nl_NL: Op deze pagina kan zijn eigen evenementen beheren en bewerken vanaf de frontend.

en: If you plan on managing all listings from the admin dashboard you can skip creating this page.
nl_NL: Wanneer je alle vakantievilla's alleen vanuit de beheeromgeving wilt bewerken kun je het aanmaken van deze pagina overslaan.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Events
nl_NL: Evenementen

en: This page allows users to browse, search, and filter event listings on the front-end of your site.
nl_NL: Deze pagina stelt gebruikers in staat vanaf de font-end, te bladeren, zoeken en filteren van evenementen.

en: This page allows users to Submit the organizers form the frontend.
nl_NL: Deze pagina stelt gebruikers in staat om de organisatoren van de frontend in te dienen.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Event Organizers
nl_NL: Evenement organisatoren

en: This page allows peoples to show organizers from the front-end.
nl_NL: Deze pagina stelt mensen in staat om de organisatoren aan de front-end te laten zien.

en: This page allows peoples to show venues from the front-end.
nl_NL: Deze pagina stelt mensen in staat om locaties te laten zien vanaf de front-end.

en: Skip this step
nl_NL: Sla deze stap over

en: All Done!
nl_NL: Alles klaar.

en: Featured Listing
nl_NL: Uitgelichte vermelding

en: Featured listings will be sticky during searches, and can be styled differently.
nl_NL: Uitgelichte opdrachten zullen altijd bovenaan staan bij zoekopdrachten en kunnen anders opgemaakt worden.

en: Listing Expiry Date
nl_NL: Sluitingsdatum opdracht

en: Posted by
nl_NL: Geplaatst door

en: Most Used
nl_NL: Meest gebruikt

en: Use file
nl_NL: Gebruik bestand

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Add file
nl_NL: Bestand toevoegen

en: Guest User
nl_NL: Gastgebruiker

en: Change
nl_NL: Wijzigen

en: Enter the ID of the user, or leave blank if submitted by a guest.
nl_NL: ID gebruiker intoetsen, of leeg laten om als gastgebruiker in te voeren.

en: located in &ldquo;%s&rdquo;
nl_NL: gevestigd in &ldquo;%s&rdquo;

en: Search completed. Found %d matching record. | Search completed. Found %d matching records.
nl_NL[0]: Zoekopdracht voltooid. %d record gevonden.
nl_NL[1]: Zoekopdracht voltooid. %d records gevonden.

en: You must be logged in to upload files using this method.
nl_NL: U dient te zijn ingelogd  om bestanden op deze manier te uploaden.

en: Today
nl_NL: Vandaag

en: Tomorrow
nl_NL: Morgen

en: This Week
nl_NL: Deze week

en: This Weekend
nl_NL: Dit weekend

en: This Month
nl_NL: Deze maand

en: This Year
nl_NL: Dit Jaar

en: Next Week
nl_NL: Volgende week

en: Next Weekend
nl_NL: Volgend weekend

en: Next Month
nl_NL: Volgende maand

en: Next Year
nl_NL: Volgend jaar

en: Any Ticket Price
nl_NL: Elke ticketprijs

en: Paid
nl_NL: Betaald

en: Free
nl_NL: Gratis

en: No results found
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: Query limit reached
nl_NL: Querylimiet bereikt

en: Request denied from google map api key please enable geolocation and gecoding api
nl_NL: Aanvraag geweigerd van Google map API-sleutel Schakel geolocatie en gecoding API in

en: Geocoding error
nl_NL: Geocoding foutmelding

en: Event category
nl_NL: Evenement categorie

en: Event categories
nl_NL: Activiteitencategorieën

en: Search %s
nl_NL: Zoek %s

en: All %s
nl_NL: Alle %s

en: Parent %s
nl_NL: Hoofd %s

en: Parent %s:
nl_NL: Hoofd %s:

en: Edit %s
nl_NL: Bewerk %s

en: Update %s
nl_NL: %s bijwerken

en: Add New %s
nl_NL: Nieuwe %s toevoegen

en: New %s Name
nl_NL: Nieuwe %s naam

en: Event type
nl_NL: Type evenement

en: Event types
nl_NL: Evenement typen

en: Event
nl_NL: Evenement

en: Events
nl_NL: Evenementen

[ctx: Post type archive slug - resave permalinks after changing this]
en: events
nl_NL: evenementen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add %s
nl_NL: Voeg %s toe

en: New %s
nl_NL: Nieuwe %s

en: View %s
nl_NL: Bekijk %s

en: No %s found
nl_NL: Geen %s gevonden

en: No %s found in trash
nl_NL: Geen %s gevonden in de prullenbak

en: Event Thumbnail
nl_NL: Evenement thumbnail

en: Use as event thumbnail
nl_NL: Gebruiken als gebeurtenis thumbnail

en: This is where you can create and manage %s.
nl_NL: Hier kun je %s bewerken en toevoegen.

[ctx: post status]
en: Expired
nl_NL: Verlopen

en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Verlopen < span klasse = "count" > ( %s) </span>
nl_NL[1]: Verlopen < span klasse = "count" > ( %s) </span>

en: Organizers
nl_NL: Organisatoren

en: Organizer Logo
nl_NL: Organizator logo

en: Set organizer logo
nl_NL: Organizator-logo instellen

en: Remove organizer logo
nl_NL: Organizator-logo verwijderen

en: Use as organizer logo
nl_NL: Gebruiken als Organizator-logo

en: Venue
nl_NL: Locatie

en: Venues
nl_NL: Locaties

en: Use as venue logo
nl_NL: Te gebruiken als locatie-logo

en: Single Event Gallery Tag
nl_NL: Tag van één eventpage

en: Event Gallery Tag
nl_NL: Event galerijtag

en: Single Event Image Tag
nl_NL: Afbeeldingstag voor één event

en: Event Image Tag
nl_NL: Afbeeldingstag voor event

en: Single Event Tag
nl_NL: Single event tag

en: View Count
nl_NL: Aantal keer bekeken

en: Share Event
nl_NL: Event delen

en: Event Dashboard
nl_NL: Evenementen Dashboard

en: Post Per Page
nl_NL: Evenementen per pagina

en: Event Listing
nl_NL: Evenement Lijst

en: Show Pagination
nl_NL: Toon paginanummering

en: False
nl_NL: Niet waar

en: True
nl_NL: Waar

en: Order
nl_NL: Bestelling

en: Ascending (ASC)
nl_NL: Oplopend (ASC)

en: Descending  (DESC)
nl_NL: Aflopend (DESC)

en: Order By
nl_NL: Sorteer op

en: Name
nl_NL: Naam

en: Modified
nl_NL: Gewijzigd

en: Event Start Date
nl_NL: Startdatum Evenement

en: Show Featured
nl_NL: Toon Uitgelicht

en: All Events
nl_NL: Alle evenementen

en: Show Cancelled
nl_NL: Geannuleerd weergeven

en: Show Filter
nl_NL: Toon filter

en: Event Types Filter
nl_NL: Evenementtypen  Filter

en: Enter Location
nl_NL: Geef locatie op

en: Keywords
nl_NL: Zoekwoorden

en: Enter Keywords
nl_NL: Trefwoorden invoeren

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Enter Categories by comma separate
nl_NL: Voer categorieën in met een komma gescheiden

en: Event Types
nl_NL: Gebeurtenistypen

en: Enter Event Types by comma separate
nl_NL: Gebeurtenistypen invoeren per komma gescheiden

en: Event Organizers
nl_NL: Evenement organisatoren

en: Show Thumb
nl_NL: Toon Thumb

en: Show Count
nl_NL: Toon teller

en: Past Event Listing
nl_NL: Evenementen Lijst verleden

en: Event Field
nl_NL: Eventveld

en: Event Field Before HTML
nl_NL: Eventveld vóór HTML

en: Event Field After HTML
nl_NL: Eventveld na HTML

en: Online Event
nl_NL: Online evenement

en: Watch video
nl_NL: Bekijk video

en: Daily
nl_NL: Dagelijks

en: Weekly
nl_NL: Wekelijks

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: Yearly
nl_NL: Jaarlijks

en: First
nl_NL: Eerste

en: Second
nl_NL: Tweede

en: Third
nl_NL: Derde

en: Fourth
nl_NL: Vierde

en: Last
nl_NL: Laatste

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: same day
nl_NL: zelfde dag

en: specific day
nl_NL: specifieke dag

en: Single Event Summary
nl_NL: Samenvatting van één gebeurtenis

en: Event Summary
nl_NL: Evenement Samenvatting

en: Not Found Event
nl_NL: Event niet gevonden

en: Select Event
nl_NL: Selecteer evenement

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Align
nl_NL: Uitlijnen

en: Left
nl_NL: Links

en: Center
nl_NL: Midden

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Single Event
nl_NL: Enkelvoudige Event

en: Select Organizer
nl_NL: Organizatör Seç

en: Not Found Venue
nl_NL: Locatie niet gevonden

en: Submit Event Form
nl_NL: Evenement formulier verzenden

en: Upcoming Event Listing
nl_NL: Komende evenementenlijst

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: No category found
nl_NL: Geen categorie gevonden

en: Event-type not found
nl_NL: Eventtype niet gevonden

en: Event-Type is disabled
nl_NL: Eventtype is uitgeschakeld

en: Event-Type is not available
nl_NL: Eventtype is niet beschikbaar

en: Select Date
nl_NL: Selecteer datum

en: Any Date
nl_NL: Iedere datum

en: Invalid listing
nl_NL: Ongeldige lijst

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Your changes have been saved.
nl_NL: Je wijzigingen zijn opgeslagen.

en: View &rarr;
nl_NL: Toon &rarr;

en: Submit Details
nl_NL: Verzend

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Registration email
nl_NL: Registratie e-mail

en: you@yourdomain.com
nl_NL: jij@jouwdomein.nl

en: Registration URL
nl_NL: Registratie URL

en: Registration email/URL
nl_NL: Registratie e-mail of URL

en: Enter an email address or website URL
nl_NL: Voer een e-mail adres of website in

en: Event title
nl_NL: Titel van de activiteit

en: Event Type
nl_NL: Evenement type

en: Event Category
nl_NL: Evenement categorie

en: Yes
nl_NL: Ja

en: No
nl_NL: Nee

en: Zip Code
nl_NL: Postcode

en: Please enter zip code (Area code)
nl_NL: Voer een postcode in (Area code)

en: Event Location
nl_NL: Evenement locatie

en: Location for google map
nl_NL: Locatie voor Google Maps

en: Event Banner
nl_NL: Evenement banner

en: Please enter event video url
nl_NL: Voer de url van de event video in

en: Please enter event start date
nl_NL: De begin datum invoeren

en: Start Time
nl_NL: Starttijd

en: Please enter event start time
nl_NL: Geef de starttijd van het evenement op

en: Please enter event end date
nl_NL: Voer de einddatum van het evenement in

en: End Time
nl_NL: Eindtijd

en: Please enter event end time
nl_NL: Voer de eindtijd van het evenement in

en: Event timezone
nl_NL: Tijdzone Evenement

en: Please select timezone for event
nl_NL: Selecteer alstublieft tijdzone voor het evenement

en: Ticket Options
nl_NL: Ticket opties

en: Ticket Price
nl_NL: Tarief

en: Please enter ticket price
nl_NL: Voer de ticketprijs in

en: Registration Deadline
nl_NL: Uiterste inschrijvingsdatum

en: Please enter registration deadline
nl_NL: Gelieve de uiterste registratie datum in te voeren

en: %s is a required field.
nl_NL: %s is een verplicht veld.

en: "%s" (filetype %s) needs to be one of the following file types: %s
nl_NL: "%s" (bestandstype %s) moet een van de volgende bestandstypes zijn: %s

en: Event end date must be greater than the event start date.
nl_NL: De einddatum van het event moet hoger zijn dan de begindatum van de gebeurtenis.

en: Please enter a username.
nl_NL: Vul gebruikersnaam in.

en: Please enter your email address.
nl_NL: Vul uw mail adres in.

en: Passwords must match.
nl_NL: Wachtwoorden moeten overeenkomen.

en: Invalid Password: %s
nl_NL: Ongeldig wachtwoord: %s

en: Password is not valid.
nl_NL: Wachtwoord is ongeldig.

en: You must be signed in to post a new listing.
nl_NL: U moet ingelogd zijn om vacatures te kunnen plaatsen.

en: Organizer name
nl_NL: Organisatie naam

en: Enter the name of the organization
nl_NL: Voer de naam van de organisatie in

en: Organizer Description
nl_NL: Beschrijving van de organisator

en: Organizer Email
nl_NL: Emailadres organisatie

en: Enter your email address
nl_NL: Vul uw e-mailadres in

en: Website URL e.g http://www.yourorganization.com
nl_NL: Website URL b.v. https://www.yourorganization.com

en: Youtube
nl_NL: YouTube

en: Twitter URL e.g http://twitter.com/yourorganizer
nl_NL: Twitter-URL bijvoorbeeld https://twitter.com/yourorganizer

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: %s is invalid
nl_NL: %s is ongeldig

en: Please enter a valid organizer email address
nl_NL: Geef een geldig e-mailadres voor de organisator op

en: Venue Name
nl_NL: Naam van de locatie

en: Please enter the venue name
nl_NL: Geef de naam van de locatie op

en: Twitter URL e.g http://twitter.com/yourvenue
nl_NL: Twitter-URL bijv. http://twitter.com/yourvenue

en: Invalid ID
nl_NL: Ongeldige ID

en: Missing submission page.
nl_NL: Inzendingspagina ontbreekt.

en: Viewed
nl_NL: Bekeken

en: Action
nl_NL: Actie

en: Venue name
nl_NL: Locatie naam

en: Load more events
nl_NL: Laad meer evenementen

en: Load more listings
nl_NL: Toon meer

en: More info
nl_NL: Meer info

en: Your account
nl_NL: Uw account

en: You are currently signed in as <strong>%s</strong>.
nl_NL: U bent momenteel ingelogd als <strong>%s</strong>.

en: Sign out
nl_NL: Uitloggen

en: Have an account?
nl_NL: Heb je al een account?

en: Sign in
nl_NL: Inloggen

en: If you don&rsquo;t have an account with us, just enter your email address and create a new one.  You will receive your password shortly in your email.
nl_NL: Als je geen account bij ons hebt, voer gewoon je e-mailadres in om een account te maken.  Je ontvangt je wachtwoord binnenkort in je e-mail.

en: optionally
nl_NL: optioneel

en:  You must sign in to create a new listing.
nl_NL:  U moet zich aanmelden om een nieuw evenement te maken.

en: (optional)
nl_NL: (optioneel)

en: There are no events matching your search.
nl_NL: Er zijn geen evenementen die overeenkomen met uw zoekopdracht.

en: There are currently no events.
nl_NL: Er zijn momenteel geen evenementen.

en: This listing has been expired.
nl_NL: Deze lijst is verlopen.

en: by %s
nl_NL: door %s

en: %d people viewed this event.
nl_NL: % d mensen hebben dit evenement bekeken.

en: Additional Details
nl_NL: Aanvullende details

en: Date And Time
nl_NL: Datum en tijd

en:  to
nl_NL:  aan

en: Registration End Date
nl_NL: Einddatum registratie

en: Linkedin
nl_NL: LinkedIn

en: You need to be signed in to manage your listings.
nl_NL: Je moet ingelogd zijn om je aanvragen te kunnen beheren.

en: Add Event
nl_NL: Evenement toevoegen

en: Keywords
nl_NL: Trefwoorden

en: Order by
nl_NL: Sorteer op

en: Mark not cancelled
nl_NL: Markeren niet geannuleerd

en: Mark cancelled
nl_NL: Markeren als geannuleerd

en: Duplicate
nl_NL: Kopiëren

en: Relist
nl_NL: Herplaats

en: Hide
nl_NL: Verberg

en: Event Details
nl_NL: Evenement Details

en: Any dates
nl_NL: Alle datums

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Choose a Category
nl_NL: Kies een categorie

en: Choose an Event Type
nl_NL: Kies een taal

en: Ticket Prices
nl_NL: Ticket prijzen

en: No results match
nl_NL: Geen resultaten

en: Select Some Options
nl_NL: Selecteer opties

en: Your browser does not support JavaScript, or it is disabled. JavaScript must be enabled in order to view listings.
nl_NL: Je browser ondersteunt geen Javascript, of het is uitgeschakeld. Javascript moet ingeschakeld zijn om de diensten te kunnen bekijken.

en: Events Box View
nl_NL: Weergave evenementen Box-view

en: Events List View
nl_NL: Weergave evenementenlijst

en: ← Edit listing
nl_NL: ← Evenementen bewerken

en: Submit Listing →
nl_NL: Evenement verzenden →

en: To register for this event <strong>email your details to</strong> <a class="event_registration_email" href="mailto:%1$s%2$s">%1$s</a>
nl_NL: Om je te registreren voor deze gebeurtenis <strong>e-mail je gegevens naar</strong> <a class="event_registration_email" href="mailto:%1$s%2$s">%1$s</a>

en: Register using webmail:
nl_NL: Registreer met behulp van webmail:

en: To register for this event please visit the following URL:
nl_NL: Ga naar de volgende URL om je te registreren voor dit evenement:

en: Register for event
nl_NL: Registreer voor Evenement

en: You are editing an existing event. %s
nl_NL: U bewerkt een bestaande evenement. %s

en: Create A New Event
nl_NL: Evenement aanmaken

en: Organizer Details
nl_NL: Organisator Details

en: Venue Details
nl_NL: Locatie details

en: Add Organizer
nl_NL: Organisator toevoegen

en: %s listed successfully. To view your listing <a href="%s">click here</a>.
nl_NL: %s succesvol geplaatst. Om uw plaatsing te bekijken <a href="%s">klik hier</a>.

en: %s submitted successfully. Your listing will be visible once approved.
nl_NL: %s succesvol geplaatst. Jouw plaatsing zal zichtbaar zijn na goedkeuring.

en: Maximum file size: %s.
nl_NL: Maximale bestandsgrootte: %s.

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: You can't delete ticket once it is added.You can make it private from settings tab.
nl_NL: Je kunt een ticket niet verwijderen nadat het is toegevoegd. Je kunt het privé maken via het tabblad Instellingen.

en: remove
nl_NL: verwijderen

en: Get Connect on Website
nl_NL: Maak verbinding met de website

en: Get Connect on Facebook
nl_NL: Maak verbinding met Facebook

en: Get Connect on Instagram
nl_NL: Maak verbinding met Instagram

en: Get Connect on Twitter
nl_NL: Maak verbinding met Twitter

en: Get Connect on Youtube
nl_NL: Maak verbinding met YouTube

en: Browse events
nl_NL: Door events bladeren

en: All
nl_NL: Alle

en: Current Events
nl_NL: Lopende events

en: Upcoming Events
nl_NL: Aankomende evenementen

en: Past Events
nl_NL: Afgelopen evenementen

en: Create A New organizer
nl_NL: Een nieuwe organisator maken

en: Log In
nl_NL: Inloggen

en: Add venue
nl_NL: Nieuwe locatie toevoegen

en: Display a list of recent listings on your site, optionally matching a keyword and location.
nl_NL: Toon een lijst van recente opdrachten op je website, die (optioneel) voldoen aan een zoekwoord en locatie.

en: Recent %s
nl_NL: Recente %s

en: Keyword
nl_NL: Trefwoord

en: Number of listings to show
nl_NL: Aantal vermeldingen om weer te geven

en: Recent Events
nl_NL: Recente evenementen

en: Display a list of featured listings on your site.
nl_NL: Toon een overzicht van de uitgelichte opdrachten op je website.

en: Featured %s
nl_NL: Uitgelicht %s

en: Featured Events
nl_NL: Aanbevolen Evenementen

en: Display a list of upcoming listings on your site.
nl_NL: Een lijst met aankomende evenementen op uw site weergeven.

en: Upcoming %s
nl_NL: Komende %s

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Past %s
nl_NL: Afgelopen in %s

[ctx: post status]
en: Draft
nl_NL: Concept

[ctx: post status]
en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

[ctx: post status]
en: Pending approval
nl_NL: In afwachting van goedkeuring

[ctx: post status]
en: Pending payment
nl_NL: In afwachting van betaling

[ctx: post status]
en: Active
nl_NL: Actief

en: Invalid email address.
nl_NL: Ongeldig e-mailadres.

en: Your email address isn&#8217;t correct.
nl_NL: Je e-mailadres is niet correct.

en: This email is already registered, please choose another one.
nl_NL: Dit e-mailadres is al geregistreerd. Kies een andere.

en: Choose Categories
nl_NL: Kies categorieën

en: Uploaded files need to be one of the following file types: %s
nl_NL: Bestanden moeten een van deze bestandstypen zijn: %s

en: Passwords must be at least 8 characters long.
nl_NL: Wachtwoorden moeten minimaal 8 tekens lang zijn.

en: Event End Date
nl_NL: Einddatum evenement-locatie

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Registration via "%s" listing on %s
nl_NL: Inschrijven via "%s" vermelding op %s

en: <a href="
nl_NL: U moet <a href="%s">ingelogd</a> zijn om een beoordeling te plaatsen.

en: Your email
nl_NL: Uw e-mail

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Verify Password
nl_NL: Verifieer wachtwoord

en: Confirm Password
nl_NL: Bevestig wachtwoord

en: Posted on
nl_NL: Geplaatst op

en: Posted %s ago
nl_NL: %s geleden geplaatst

en: Donation
nl_NL: Donatie

en: Invalid file type. Accepted types:
nl_NL: Ongeldig bestandstype. Wel toegestaan:

en: Select Date Range
nl_NL: Datumbereik selecteren

en: Are you sure you want to delete this event?
nl_NL: Weet u zeker dat u dit evenement wilt verwijderen?

note: Description of the plugin/theme
en: Lightweight, scalable and full-featured event listings & management plugin for managing event listings from the Frontend and Backend.
nl_NL: Lichtgewicht, schaalbare en volledig uitgeruste evenement aanbiedingen & Management plugin voor het beheren van evenement vermeldingen van de frontend en backend.
