WP Event Manager - en to pl_PL translation catalogue (688 entries)

en: WP Event Manager Add-ons
pl_PL: Dodatki WP Event Manager

en: Your database upgrading now
pl_PL: Uaktualnianie bazy danych teraz

en: Your database has been upgraded successfully! In order to take advantage, save the permalink and proceed.
pl_PL: Twoja baza danych została pomyślnie zaktualizowana! Aby skorzystać, zapisz link bezpośredni i kontynuuj.

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: WP Event Manager Shortcodes
pl_PL: Skróty WP Event Manager

en: Shortcodes
pl_PL: Shortcody

en: Upgrade Database
pl_PL: Aktualizacja bazy danych

en: Add-ons
pl_PL: Dodatki

en: Upgrade yor database for new version of WP Event Manager
pl_PL: Uaktualnij bazę danych o nową wersję WP Event Manager

en: 3.1.15 has released!
    We are constantly working to improve your event management experience, We have a new release focusing on a handle of fixes and updates & here is a summary of what has been improved...
    
    Manage your Organizers directly at the frontend and backend.
    Migration of Old Organizer data would be transferred to the list Automatically.
    A prior Backup does no harm before updating the plugin!
pl_PL: 3.1.15 wydany!
    Nieustannie pracujemy nad poprawą Twojego doświadczenia w zarządzaniu wydarzeniami, mamy nową wersję skupiającą się na obsłudze poprawek i aktualizacji, a oto podsumowanie tego, co zostało ulepszone ...
    
    Zarządzaj organizatorami bezpośrednio na frontendzie i backendzie.
    Migracja danych starego organizatora zostanie automatycznie przeniesiona na listę.
    Wcześniejsza kopia zapasowa nie zaszkodzi przed aktualizacją wtyczki!

en: Upgrade
pl_PL: Aktualizuj

en: Your database upgraded successfully!
pl_PL: Twoja baza danych została pomyślnie zaktualizowana!

en: We've noticed you've been using <strong>WP Event Manager</strong> for some time now. we hope you love it! We'd be thrilled if you could <strong><a href="https://wordpress.org/support/plugin/wp-event-manager/reviews/" target="_blank">give us a nice rating on WordPress.org!</a></strong> Don't forget to submit your site to <strong><a href="https://wp-eventmanager.com/showcase/" target="_blank">our showcase</a></strong> and generate more traffic from our site.
pl_PL: Zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu używasz <strong>WP Event Managera</strong> . Mamy nadzieję, że Ci się spodoba! Bylibyśmy zachwyceni, gdybyś mógł <strong><a href="https://wordpress.org/support/plugin/wp-event-manager/reviews/" target="_blank">dać nam dobrą ocenę na WordPress.org!</a></strong> Nie zapomnij zgłosić swojej witryny do naszej prezentacji i wygenerować większy ruch z <strong><a href="https://wp-eventmanager.com/showcase/" target="_blank">naszej</a></strong> witryny.

en: Run Setup
pl_PL: Ustawienia

en: Dismiss
pl_PL: Odrzuć

en: Select category
pl_PL: Wybierz kategorię

en: Select Event Type
pl_PL: Wybierz typ zdarzenia

en: Event Title
pl_PL: Tytuł wydarzenia

en: Custom field updated.
pl_PL: Pole niestandardowe zaktualizowane.

en: Custom field deleted.
pl_PL: Pola niestandardowe usunięte.

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Banner
pl_PL: Baner

en: Type
pl_PL: Typ

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Organizer
pl_PL: Organizator

en: Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia

en: End Date
pl_PL: Data zakończenia

en: Expiry Date
pl_PL: Data wygaśnięcia

en: Cancelled?
pl_PL: Anulowane

en: Featured?
pl_PL: Polecane?

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Cancelled
pl_PL: Anulowane

en: Featured
pl_PL: Wyróżnione

en: Not Featured
pl_PL: Nie wyróżniony

en: Show more details
pl_PL: Pokaż więcej szczegółów

en: Approve
pl_PL: Zatwierdź

en: View
pl_PL: Zobacz

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Time
pl_PL: Czas

en: Checkbox
pl_PL: Pole zaznaczenia

en: Date
pl_PL: Data

en: Timezone
pl_PL: Strefa czasowa

en: File
pl_PL: Plik

en: Hidden
pl_PL: Ukryty

en: Multiselect
pl_PL: Wybór wielu opcji

en: Number
pl_PL: Numer

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Textarea
pl_PL: Obszar tekstowy

en: Field Editor
pl_PL: Edytor pól

en: Are you sure you want to delete this row?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten wiersz?

en: Are you sure you want to reset your changes? This cannot be undone.
pl_PL: Czy na pewno chcesz zresetować zmiany? Tego nie można cofnąć.

en: Form fields
pl_PL: Pola formularza

en: Repeated
pl_PL: Powtarzające się

en: Term Checklist
pl_PL: Lista kontrolna terminów

en: Term Multiselect
pl_PL: Termin Multiselect

en: Term Select
pl_PL: Wybór terminu

en: WP Editor
pl_PL: Edytor WP

en: %s form fields
pl_PL: %s pola formularza

en: Field Label
pl_PL: Etykieta pola

en: Description
pl_PL: Opis

en: Placeholder / Options
pl_PL: Symbol zastępczy / Opcje

en: Meta Key
pl_PL: Klucz meta

en: Only For Admin
pl_PL: Tylko dla Admina

en: Priority
pl_PL: Priorytet

en: Validation
pl_PL: Walidacja

en: Add field
pl_PL: Dodaj pole

en: Reset to default
pl_PL: Przywróć ustawienia domyślne

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: The fields were successfully saved.
pl_PL: Pola zostały pomyślnie uratowane.

en: Please try again to save fields.
pl_PL: Spróbuj ponownie zapisać pola.

en: N/A
pl_PL: Nie dotyczy

en: Pipe (|) separate options.
pl_PL: Oddzielne opcji (|) rurką.

en: Multiple Files?
pl_PL: Wiele plików?

en: Not Required
pl_PL: Nie wymagane

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Add Child field
pl_PL: Dodaj pole podrzędne

en: Event base
pl_PL: Baza zdarzeń

en: Event category base
pl_PL: Baza kategorii zdarzeń

en: Event type base
pl_PL: Baza typów zdarzeń

[ctx: Event permalink - resave permalinks after changing this]
en: event
pl_PL: wydarzenie

[ctx: Event category slug - resave permalinks after changing this]
en: event-category
pl_PL: Kategoria wydarzenia

[ctx: Event type slug - resave permalinks after changing this]
en: event-type
pl_PL: wydarzenie-typ

en: General
pl_PL: Ogólne

en: Enable Organizer
pl_PL: Włącz Organizatora

en: Enable the option to show organizers on your events website.
pl_PL: Włącz opcję wyświetlania organizatorów w witrynie wydarzeń.

en: Enable Venue
pl_PL: Włącz obiekt

en: Enable the option to show event venues on your events website.
pl_PL: Włącz opcję wyświetlania miejsc wydarzeń w witrynie wydarzeń.

en: Delete Data On Uninstall
pl_PL: Usuwanie danych po dezinstalacji

en: Delete WP Event Manager data when the plugin is deleted. Once removed, this data cannot be restored.
pl_PL: Usuń dane WP Event Manager po usunięciu wtyczki. Po usunięciu tych danych nie można przywrócić.

en: Google API Key
pl_PL: Klucz API Google

en: If you are going to deal with google map or location then you need Google API key to retrieve location information for event listings. Also this Google API key require when you will use <a href="https://www.wp-eventmanager.com/product/wp-event-manager-google-maps/" target="__blank">Google Map Addon</a>.  Acquire an API key from the <a href="https://developers.google.com/maps/documentation/geocoding/get-api-key" target="__blank">Google Maps API developer site</a>.
pl_PL: Jeśli zamierzasz zajmować się mapą Google lub lokalizacją, potrzebujesz klucza Google API, aby pobrać informacje o lokalizacji dla list wydarzeń. Również ten klucz Google API wymaga, gdy będziesz używać <a href="https://www.wp-eventmanager.com/product/wp-event-manager-google-maps/" target="__blank">Google Map Addon</a>.  Uzyskaj klucz interfejsu API z <a href="https://developers.google.com/maps/documentation/geocoding/get-api-key" target="__blank">witryny dla programistów interfejsu API Map Google</a>.

en: "From" name
pl_PL: Nadawca

en: If you are going to deal with Registrations or Emails then you need the sender name appears in outgoing WP Event Manager emails.
pl_PL: Jeśli zamierzasz zajmować się rejestracjami lub e-mailami, potrzebujesz nazwy nadawcy pojawiającej się w wychodzących wiadomościach e-mail WP Event Manager.

en: "From" address
pl_PL: Adress "Od"

en: If you are going to deal with Registrations or Emails then you need email appears in outgoing WP Event Manager emails.
pl_PL: Jeśli zamierzasz zajmować się rejestracjami lub e-mailami, potrzebujesz wiadomości e-mail pojawiających się w wychodzących wiadomościach e-mail WP Event Manager.

en: Event Listings
pl_PL: Listy wydarzeń

en: Listings Per Page
pl_PL: Ilość ogłoszeń na stronie

en: How many listings should be shown per page by default?
pl_PL: Jak wiele ofert pokazać na jednej stronie?

en: Cancelled Events
pl_PL: Odwołane wydarzenia

en: Hide cancelled events.
pl_PL: Ukryj odwołane wydarzenia.

en: If enabled, cancelled events will be hidden from archives.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, anulowane wydarzenia będą ukrywane w archiwach.

en: Hide Expired Listings
pl_PL: Ukryj wygasłe listy ogłoszeń

en: Hide expired listings in event archive/search.
pl_PL: Ukryj wygasłe aukcje w archiwum/wyszukiwaniu wydarzeń.

en: If enabled, expired event listing is not searchable.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, nie można przeszukiwać listy wygasłych zdarzeń.

en: Hide Expired Listings Content
pl_PL: Ukryj zawartość wygasłych ogłoszeń

en: Hide expired listing content in single event listing (singular).
pl_PL: Ukryj wygasłą zawartość aukcji w aukcji pojedynczego wydarzenia (liczba pojedyncza).

en: If enabled, the content within expired listings will be hidden. Otherwise, expired listings will be displayed as normal (without the event registration area).
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, zawartość w wygasłych aukcjach będzie ukryta. W przeciwnym razie wygasłe aukcje będą wyświetlane normalnie (bez obszaru rejestracji na wydarzenie).

en: Multi-select Event Categories
pl_PL: Wielokrotny wybór kategorii zdarzeń

en: Enable event category multiselect by default.
pl_PL: Domyślnie włącz wielokrotny wybór kategorii zdarzeń.

en: If enabled, the category select box will default to a multi select on the [events] shortcode.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, pole wyboru kategorii będzie domyślnie wybierane wielokrotnie w krótkim kodzie [events].

en: Multi-select Event Types
pl_PL: Typy zdarzeń wielokrotnego wyboru

en: Enable event type multiselect by default.
pl_PL: Domyślnie włącz wielokrotny wybór typu zdarzenia.

en: If enabled, the event type select box will default to a multi select on the [events] shortcode.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, pole wyboru typu zdarzenia będzie domyślnie wybierane wielokrotnie w krótkim kodzie [events].

en: Category Filter
pl_PL: Filtr kategorii

en: Events will be shown if within ANY selected category.
pl_PL: Wydarzenia będą wyświetlane, jeśli znajdują się w DOWOLNEJ wybranej kategorii.

en: Events will be shown if within ALL selected categories.
pl_PL: Wydarzenia będą wyświetlane w WSZYSTKICH wybranych kategoriach.

en: Event Type Filter
pl_PL: Filtr Typ zdarzenia

en: Events will be shown if within ANY selected event type.
pl_PL: Zdarzenia będą wyświetlane, jeśli w DOWOLNYM wybranym typie zdarzenia.

en: Events will be shown if within ALL selected event types.
pl_PL: Zdarzenia będą wyświetlane, jeśli w WSZYSTKICH wybranych typach zdarzeń.

en: Ticket Prices Filter
pl_PL: Filtr cen biletów

en: Enable Ticket prices filter for listing page.
pl_PL: Włącz filtr cen biletów na stronie aukcji.

en: Choose whether to enable ticket prices filter on the event listing page.
pl_PL: Wybierz, czy chcesz włączyć filtrowanie cen biletów na stronie z listą wydarzeń.

en: Event Submission
pl_PL: Zgłaszanie wydarzeń

en: Account Required
pl_PL: Wymagana rejestracja

en: Submitting listings requires an account.
pl_PL: Przesyłanie aukcji wymaga założenia konta.

en: If disabled, non-logged in users will be able to submit listings without creating an account.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest wyłączona, niezalogowani użytkownicy będą mogli przesyłać aukcje bez tworzenia konta.

en: Account Creation
pl_PL: Założenie konta

en: Allow account creation.
pl_PL: Zezwól na tworzenie konta.

en: If enabled, non-logged in users will be able to create an account by entering their email address on the submission form.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, niezalogowani użytkownicy będą mogli utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail w formularzu zgłoszeniowym.

en: Account Username
pl_PL: Nazwa użytkownika konta

en: Automatically Generate Username from Email Address.
pl_PL: Automatycznie generuj nazwę użytkownika z adresu e-mail.

en: If enabled, a username will be generated from the first part of the user email address. Otherwise, a username field will be shown.
pl_PL: Jeśli opcja jest włączona, nazwa użytkownika zostanie wygenerowana z pierwszego członu adresu e-mail użytkownika. W przeciwnym razie, pole nazwa użytkownika zostanie pokazane.

en: Account Password
pl_PL: Hasło do konta

en: Use WordPress' default behavior and email new users link to set a password.
pl_PL: Użyj domyślnego zachowania WordPressa i wyślij wiadomość e-mail do nowych użytkowników, aby ustawić hasło.

en: If enabled, an email will be sent to the user with their username and a link to set their password. Otherwise, a password field will be shown and their email address won't be verified.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, do użytkownika zostanie wysłana wiadomość e-mail z nazwą użytkownika i linkiem umożliwiającym ustawienie hasła. W przeciwnym razie zostanie wyświetlone pole hasła, a adres e-mail nie zostanie zweryfikowany.

en: Account Role
pl_PL: Rola konta

en: If you enable user registration on your submission form, choose a role for the new user.
pl_PL: Jeśli włączysz rejestrację użytkownika w formularzu zgłoszeniowym, wybierz rolę dla nowego użytkownika.

en: Moderate New Listings
pl_PL: Moderuj nowe Oferty

en: New listing submissions require admin approval.
pl_PL: Nowe zgłoszenia do aukcji wymagają zatwierdzenia przez administratora.

en: If enabled, new submissions will be inactive, pending admin approval.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, nowe zgłoszenia będą nieaktywne do czasu zatwierdzenia ich przez administratora.

en: Allow Pending Edits
pl_PL: Zezwól na edycję oczekujących

en: Submissions awaiting approval can be edited.
pl_PL: Zgłoszenia oczekujące na zatwierdzenie można edytować.

en: If enabled, submissions awaiting admin approval can be edited by the user.
pl_PL: Jeśli opcja jest włączone, oferty oczekujące na akceptację, będą mogły być edytowane przez autora.

en: Allow Multiple Banners
pl_PL: Zezwalaj na wiele banerów

en: User can submit multiple banner.
pl_PL: Użytkownik może przesłać wiele banerów.

en: If enabled, Multiple banner can add at frontend by user and backend side by admin.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, wiele banerów można dodawać na początku użytkownika i po stronie zaplecza przez administratora.

en: Delete Listings After Finished
pl_PL: Usuń aukcje po zakończeniu

en: Delete listings after finished.
pl_PL: Usuń aukcje po zakończeniu.

en: If enabled, expired listings will automatically deleted after finished.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, aukcje, które wygasły, będą automatycznie usuwane po zakończeniu.

en: Delete Expired Listings
pl_PL: Usuń wygasłe aukcje

en: Expired listings are deleted after 30 days.
pl_PL: Wygasłe aukcje są usuwane po 30 dniach.

en: If enabled, expired listings will automatically deleted after 30 days.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, wygasłe aukcje będą automatycznie usuwane po 30 dniach.

en: Listing Expire
pl_PL: Ogłoszenie  wygasa

en: You can set event submission expiry time either event end date or specific days.
pl_PL: Możesz ustawić czas wygaśnięcia przesyłania wydarzeń albo datę zakończenia wydarzenia, albo konkretne dni.

en: Listing expire on Event End Date
pl_PL: Aukcja wygasa w dniu zakończenia wydarzenia

en: Listing expire on Specified Below Days
pl_PL: Aukcja wygasa w określonych poniżej dniach

en: Listing Duration
pl_PL: Czas publikacji

en: How many <strong>days</strong> listings are live before expiring. Can be left blank to never expire.
pl_PL: Ile <strong>dni</strong> aukcji są aktywne przed wygaśnięciem. Można pozostawić puste, aby nigdy nie wygasło.

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Enable Categories for listing and submission form.
pl_PL: Włącz opcję Kategorie dla aukcji i formularza przesyłania.

en: Choose whether to enable categories on the event listing and submission page. If enabled, it needs to be prior created at the backend.
pl_PL: Wybierz, czy chcesz włączyć kategorie na stronie listy i przesyłania wydarzeń. Jeśli jest włączona, należy ją wcześniej utworzyć na zapleczu.

en: Event Types
pl_PL: Rodzaje wydarzeń

en: Enable Event types for listing and submission form.
pl_PL: Włącz opcję Typy zdarzeń dla aukcji i formularza przesyłania.

en: Choose whether to enable event types on the event listing and submission page. If enabled, it needs to be prior created at the backend.
pl_PL: Wybierz, czy chcesz włączyć typy zdarzeń na stronie listy i przesyłania wydarzeń. Jeśli jest włączona, należy ją wcześniej utworzyć na zapleczu.

en: Ticket Prices
pl_PL: Ceny biletów

en: Enable Ticket prices for submission form.
pl_PL: Włącz ceny biletów dla formularza zgłoszeniowego.

en: Choose whether to enable ticket prices on the event submission page.
pl_PL: Wybierz, czy chcesz włączyć ceny biletów na stronie zgłaszania wydarzeń.

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Submit Event Form Page
pl_PL: Strona formularza Prześlij wydarzenie

en: Select the page where you have placed the [submit_event_form] shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
pl_PL: Wybierz stronę, na której umieściłeś krótki kod [submit_event_form]. Dzięki temu wtyczka wie, gdzie znajduje się formularz.

en: Event Dashboard Page
pl_PL: Strona pulpitu nawigacyjnego zdarzeń

en: Select the page where you have placed the [event_dashboard] shortcode. This lets the plugin know where the dashboard is located.
pl_PL: Wybierz stronę, na której umieściłeś krótki kod [event_dashboard]. Dzięki temu wtyczka wie, gdzie znajduje się pulpit nawigacyjny.

en: Event Listings Page
pl_PL: Strona Lista wydarzeń

en: Select the page where you have placed the [events] shortcode. This lets the plugin know where the event listings page is located.
pl_PL: Wybierz stronę, na której umieściłeś krótki kod [events]. Dzięki temu wtyczka wie, gdzie znajduje się strona z listami wydarzeń.

en: Login Page URL
pl_PL: Adres URL strony logowania

en: Enter the Login page URL.
pl_PL: Wprowadź adres URL strony logowania.

en: Submit Organizer Form Page
pl_PL: Prześlij stronę formularza organizatora

en: Select the page where you have placed the [submit_organizer_form] shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
pl_PL: Wybierz stronę, na której umieściłeś krótki kod [submit_organizer_form]. Dzięki temu wtyczka wie, gdzie znajduje się formularz.

en: Organizer Dashboard Page
pl_PL: Strona pulpitu nawigacyjnego organizatora

en: Select the page where you have placed the [organizer_dashboard] shortcode. This lets the plugin know where the dashboard is located.
pl_PL: Wybierz stronę, na której umieściłeś krótki kod [organizer_dashboard]. Dzięki temu wtyczka wie, gdzie znajduje się pulpit nawigacyjny.

en: Submit Venue Form Page
pl_PL: Prześlij stronę formularza miejsca

en: Select the page where you have placed the [submit_venue_form] shortcode. This lets the plugin know where the form is located.
pl_PL: Wybierz stronę, na której umieściłeś krótki kod [submit_venue_form]. Dzięki temu wtyczka wie, gdzie znajduje się formularz.

en: Venue Dashboard Page
pl_PL: Strona Venue Dashboard

en: Select the page where you have placed the [venue_dashboard] shortcode. This lets the plugin know where the dashboard is located.
pl_PL: Wybierz stronę, na której umieściłeś krótki kod [venue_dashboard]. Dzięki temu wtyczka wie, gdzie znajduje się pulpit nawigacyjny.

en: Date & Time Format
pl_PL: Format daty i godziny

en: Datepicker Date Format
pl_PL: Selektor daty

en: Select the date format to use in datepickers.
pl_PL: Wybierz format daty, który ma być używany w formach wyboru daty.

en: Select the time format to use in timepickers.
pl_PL: Wybierz format godziny, który ma być używany w selektorach czasu.

en: 12 Hours
pl_PL: 12 godz

en: 24 Hours
pl_PL: 24 godziny

en: Timepicker Step
pl_PL: Krok Timepicker

en: Select the time step to use in timepickers. Time step must have to be in between 1 to 60.
pl_PL: Wybierz krok czasu, który ma być używany w selektorach czasu. Krok czasowy musi mieścić się w przedziale od 1 do 60.

en: Date Format
pl_PL: Format daty

en: This date format will be used at the frontend date display. <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" target="__blank">For more information click here</a>.
pl_PL: Ten format daty będzie używany podczas wyświetlania daty frontendu. <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" target="__blank">Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj</a>.

en: Date And Time Separator
pl_PL: Separator daty i czasu

en: Add date and time separator.
pl_PL: Dodaj separator daty i godziny.

en: Event Timezone
pl_PL: Strefa czasowa wydarzenia

en: In case while submitting an event, if the timezone for each event is not selected, the WP Event Manager will take the default WordPress (website) timezone.
pl_PL: W przypadku, gdy podczas przesyłania wydarzenia, jeśli strefa czasowa dla każdego wydarzenia nie zostanie wybrana, Menedżer zdarzeń WP przyjmie domyślną strefę czasową WordPress (strona internetowa).

en: Use website timezone.
pl_PL: Użyj strefy czasowej witryny.

en: Select a timezone on each event.
pl_PL: Wybierz strefę czasową dla każdego zdarzenia.

en: Settings successfully saved
pl_PL: Ustawienia pomyślnie zapisane

en: --no page--
pl_PL: --brak strony--

en: Select a page&hellip;
pl_PL: Proszę wybrać stronę&hellip;

en: Helpful Resources
pl_PL: Pomocne zasoby

en: Knowledge Base
pl_PL: Baza wiedzy

en: Solve your queries by browsing our documentation.
pl_PL: Rozwiąż swoje pytania, przeglądając naszą dokumentację.

en: Browse More
pl_PL: Przeglądaj więcej

en: FAQs
pl_PL: FAQ

en: Explore through the frequently asked questions.
pl_PL: Zapoznaj się z często zadawanymi pytaniami.

en: Get Answers
pl_PL: Uzyskaj odpowiedzi

en: Video Tutorials
pl_PL: Instrukcje video

en: Learn different skills by examining attractive video tutorials.
pl_PL: Naucz się różnych umiejętności, analizując atrakcyjne samouczki wideo.

en: Watch all
pl_PL: Zobacz wszystkie

en: Powered By
pl_PL: Wspierane przez

en: Setup
pl_PL: Ustawienia

en: Error in nonce. Try again.
pl_PL: Błąd w nonce. Spróbuj ponownie.

en: WP Event Manager Setup
pl_PL: Konfiguracja menedżera zdarzeń WP

en: 1. Introduction
pl_PL: 1. Wstęp

en: 2. Page Setup
pl_PL: 2. Ustawienia strony

en: 3. Done
pl_PL: 3. Zakończenie

en: Setup Wizard Introduction
pl_PL: Kreator instalacji

en: Thanks for installing WP Event Manager!
pl_PL: Dziękujemy za zainstalowanie WP Event Managera!

en: The Setup wizard helps you create various pages for event submission, event listings, handing events along with organizers and venue pages.
pl_PL: Kreator konfiguracji ułatwia tworzenie różnych stron do przesyłania wydarzeń, list wydarzeń, przekazywania wydarzeń wraz z organizatorami i stronami miejsc.

en: If you want to avoid the Setup wizard and want to creates pages manually, you can refer to the %1$sdocumentation%2$s for support.
pl_PL: Jeśli chcesz uniknąć kreatora instalacji i chcesz tworzyć strony ręcznie, możesz skorzystać z %1$sdokumentacji%2$s w celu uzyskania pomocy.

en: Continue to page setup
pl_PL: Kontynuuj konfigurację strony

en: Skip for now
pl_PL: Pomiń na razie

en: Page Setup
pl_PL: Ustawienia strony

en: The <em>WP Event Manager</em> includes %1$sshortcodes%2$s which can be used to output content within your %3$spages%2$s. These can be generated directly as mentioned below. Check the shortcode documentation for more information on event %4$sshortcodes%2$s.
pl_PL: Menedżer <em>zdarzeń WP</em> zawiera %1$sskróty%2$s, które można wykorzystać do wyprowadzania treści na swoich %3$sstronach%2$s. Można je wygenerować bezpośrednio, jak wspomniano poniżej. Sprawdź dokumentację shortcode, aby uzyskać więcej informacji na temat skrótów%2$s zdarzeń%4$s.

en: Page Title
pl_PL: Tytuł strony

en: Page Description
pl_PL: Opis strony

en: Content Shortcode
pl_PL: Zawartość Shortcode

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Post an Event
pl_PL: Opublikuj wydarzenie

en: This page allows peoples to add events to your website from the front-end.
pl_PL: Ta strona umożliwia użytkownikom dodawanie wydarzeń do Twojej witryny z poziomu frontonu.

en: If you do not wish to accept submissions from users in this way (for example you just want to post events from the admin dashboard) you can skip creating this page.
pl_PL: Jeśli nie chcesz akceptować zgłoszeń od użytkowników w ten sposób (na przykład chcesz po prostu publikować wydarzenia z pulpitu administratora), możesz pominąć tworzenie tej strony.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Event Dashboard
pl_PL: Pulpit nawigacyjny zdarzeń

en: This page allows peoples to manage (edit, delete and duplicate) their own events from the front-end.
pl_PL: Ta strona pozwala użytkownikom zarządzać (edytować, usuwać i duplikować) własne wydarzenia z front-endu.

en: If you plan on managing all listings from the admin dashboard you can skip creating this page.
pl_PL: Jeśli planujesz zarządzanie wszystkimi wpisami z pulpitu administratora, pomiń tę stronę.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Events
pl_PL: Wydarzenia

en: This page allows users to browse, search, and filter event listings on the front-end of your site.
pl_PL: Ta strona umożliwia użytkownikom przeglądanie, wyszukiwanie i filtrowanie wpisów o wydarzeniach na początku witryny.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Submit Organizer Form
pl_PL: Prześlij formularz organizatora

en: This page allows users to Submit the organizers form the frontend.
pl_PL: Ta strona pozwala użytkownikom przesłać organizatorów z frontendu.

en: In case if you do not want to allow your users to submit organizers from the frontend, you can uncheck this and skip creating this page.
pl_PL: W przypadku, gdy nie chcesz zezwalać swoim użytkownikom na przesyłanie organizatorów z frontendu, możesz odznaczyć to i pominąć tworzenie tej strony.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Organizer Dashboard
pl_PL: Pulpit nawigacyjny organizatora

en: This page allows people to manage (edit, delete and duplicate) the organizers form the frontend.
pl_PL: Ta strona pozwala ludziom zarządzać (edytować, usuwać i duplikować) organizatorów z frontendu.

en: In case if you do not want to allow your users to manage organizers from the frontend, you can uncheck this and skip creating this page.
pl_PL: W przypadku, gdy nie chcesz zezwalać swoim użytkownikom na zarządzanie organizatorami z poziomu frontendu, możesz odznaczyć tę opcję i pominąć tworzenie tej strony.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Event Organizers
pl_PL: Organizatorzy wydarzeń

en: This page allows peoples to show organizers from the front-end.
pl_PL: Ta strona pozwala ludziom pokazać organizatorów z front-endu.

en: In case if you do not want to allow your users to show organizers from the frontend, you can uncheck this and skip creating this page.
pl_PL: W przypadku, gdy nie chcesz zezwalać swoim użytkownikom na pokazywanie organizatorów z frontendu, możesz odznaczyć to i pominąć tworzenie tej strony.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Submit Venue Form
pl_PL: Formularz miejsca

en: This page allows people to Submit the venues from the frontend.
pl_PL: Ta strona umożliwia użytkownikom przesyłanie miejsc z frontendu.

en: In case if you do not want to allow your users to submit venues from the frontend, you can uncheck this and skip creating this page.
pl_PL: W przypadku, gdy nie chcesz zezwalać swoim użytkownikom na przesyłanie miejsc z frontendu, możesz odznaczyć to i pominąć tworzenie tej strony.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Venue Dashboard
pl_PL: Pulpit nawigacyjny miejsca

en: This page allows people to manage (edit, delete and duplicate) the venues form the frontend.
pl_PL: Ta strona pozwala ludziom zarządzać (edytować, usuwać i duplikować) miejsca z frontendu.

en: In case if you do not want to allow your users to manage venues from the frontend, you can uncheck this and skip creating this page.
pl_PL: W przypadku, gdy nie chcesz zezwalać użytkownikom na zarządzanie miejscami z poziomu frontendu, możesz odznaczyć to i pominąć tworzenie tej strony.

[ctx: Default page title (wizard)]
en: Event Venues
pl_PL: Miejsca Wydarzeń

en: This page allows peoples to show venues from the front-end.
pl_PL: Ta strona pozwala ludziom pokazać miejsca z front-endu.

en: In case if you do not want to allow your users to show venues from the frontend, you can uncheck this and skip creating this page.
pl_PL: W przypadku, gdy nie chcesz zezwalać swoim użytkownikom na pokazywanie miejsc z frontendu, możesz odznaczyć to i pominąć tworzenie tej strony.

en: Skip this step
pl_PL: Pomiń ten krok

en: All Done!
pl_PL: Wszystko zrobione!

en: Thanks for installing WP Event Manager! Here are some valuable resources that will assist you in getting started with our plugins.
pl_PL: Dziękujemy za zainstalowanie WP Event Managera! Oto kilka cennych zasobów, które pomogą Ci rozpocząć korzystanie z naszych wtyczek.

en: Create Your First Event
pl_PL: Utwórz swoje pierwsze wydarzenie

en: Add ons Support
pl_PL: Wsparcie dla dodatków

en: Get support for all the Add ons related queries with our experienced/ talented support team.
pl_PL: Uzyskaj pomoc na wszystkie zapytania związane z dodatkami z naszym doświadczonym / utalentowanym zespołem pomocy technicznej.

en: Get Add ons Support
pl_PL: Uzyskaj pomoc techniczną dotyczącą dodatków

note: Plugin Name of the plugin/theme Author of the plugin/theme
en: WP Event Manager
pl_PL: Menedżer wydarzeń WP

en: WP Event Manager shortcodes
pl_PL: Skróty WP Event Manager

en: Select Plugin
pl_PL: Wybierz wtyczkę

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Action
pl_PL: Akcja

en: The event listings
pl_PL: Listy wydarzeń

en: To display all the event listings, users need to create a new page from the Pages menu at the Admin Panel and add the shortcode  [events] or can add the shortcode in the Template file that is attached to the page created.
pl_PL: Aby wyświetlić wszystkie listy wydarzeń, użytkownicy muszą utworzyć nową stronę z menu Strony w panelu administracyjnym i dodać shortcode [wydarzenia] lub dodać krótki kod w pliku szablonu, który jest dołączony do utworzonej strony.

en: View Details
pl_PL: Zobacz szczegóły

en: The event submission form
pl_PL: Formularz zgłoszenia wydarzenia

en: To display the Event Submission Form, a user needs to create a new page from the Pages menu at the Admin Panel and then add the shortcode [submit_event_form].
pl_PL: Aby wyświetlić Formularz Zgłoszenia Wydarzenia, użytkownik musi utworzyć nową stronę z menu Strony w Panelu Administracyjnym, a następnie dodać krótki kod [submit_event_form].

en: The Event Dashboard
pl_PL: Pulpit nawigacyjny zdarzeń

en: You can add an Event Dashboard to a new page by pasting the appropriate shortcode on the HTML editor.To display an Event Dashboard, users need to create a page from the pages menu at the Admin Panel and add the shortcode [event_dashboard].
pl_PL: Możesz dodać Event Dashboard do nowej strony, wklejając odpowiedni skrót w edytorze HTML. Aby wyświetlić Event Dashboard, użytkownicy muszą utworzyć stronę z menu stron w Panelu administracyjnym i dodać krótki kod [event_dashboard].

en: The Single Event Listing
pl_PL: Lista pojedynczych wydarzeń

en: The brand new feature of WP Event Manager gives users the right to access their events on a single page. In case, users want to view their events on a single page, a new page can be created from the admin panel for the single event listing.
pl_PL: Zupełnie nowa funkcja WP Event Manager daje użytkownikom prawo dostępu do swoich wydarzeń na jednej stronie. W przypadku, gdy użytkownicy chcą wyświetlić swoje wydarzenia na jednej stronie, można utworzyć nową stronę z panelu administracyjnego dla pojedynczej listy wydarzeń.

en: Past Events
pl_PL: Przeszłe wydarzenia

en: The Past Events Page is dedicated to the users who want to access the details of all their past events. It allows users to view the list of events and their details that have taken place in the past.
pl_PL: Strona Przeszłe wydarzenia jest przeznaczona dla użytkowników, którzy chcą uzyskać dostęp do szczegółów wszystkich swoich przeszłych wydarzeń. Umożliwia użytkownikom przeglądanie listy wydarzeń i ich szczegółów, które miały miejsce w przeszłości.

en: The Event Summary
pl_PL: Podsumowanie warsztatów

en: The brand new feature of WP Event Manager allows users to get a complete summary of their events. A new page needs to be created from the Admin Panel to access the event summaries.
pl_PL: Zupełnie nowa funkcja WP Event Manager pozwala użytkownikom uzyskać pełne podsumowanie swoich wydarzeń. Aby uzyskać dostęp do podsumowań wydarzeń, należy utworzyć nową stronę z panelu administratora.

en: Submit Organizer Page
pl_PL: Prześlij stronę organizatora

en: The Submit Organizers Page contains a form in which a user needs to fill in the details of the event organizers. To set up the Submit Organizer Page, paste the shortcode [submit_organizer_form], in the content area of  the Submit Organizer Page.
pl_PL: Strona Prześlij organizatorów zawiera formularz, w którym użytkownik musi wypełnić dane organizatorów wydarzeń. Aby skonfigurować stronę Prześlij organizatora, wklej krótki kod [submit_organizer_form] w obszarze zawartości strony Prześlij organizatora.

en: Organizer Dashboard
pl_PL: Pulpit nawigacyjny organizatora

en: The dashboard displays the list of all the organizers created. A user can add, delete, duplicate organizers from the Organizer Dashboard.
pl_PL: Pulpit nawigacyjny wyświetla listę wszystkich utworzonych organizatorów. Użytkownik może dodawać, usuwać i duplikować organizatorów z pulpitu nawigacyjnego organizatora.

en: Event Organizers
pl_PL: Organizatorzy wydarzeń

en: The event Organizer page displays event organizers list in alphabetical order with an alphabetic filter option. To set up the Event Organizer page, paste the shortcode [event_organizers] in the content area of the Event Organizer page.
pl_PL: Na stronie Organizator wydarzenia wyświetlana jest lista organizatorów wydarzeń w kolejności alfabetycznej z opcją filtrowania alfabetycznego. Aby skonfigurować stronę Organizator wydarzenia, wklej krótki kod [event_organizers] w obszarze zawartości strony Organizator wydarzenia.

en: Featured Listing
pl_PL: Wyróżnione Ogłoszenia

en: Featured listings will be sticky during searches, and can be styled differently.
pl_PL: Ogłoszenia wyróżnione  są wyświetlane na górze strony.

en: Cancelled Listing
pl_PL: Aukcja anulowana

en: Cancelled listings will be sticky during searches, and can be styled differently.
pl_PL: Anulowane aukcje będą lepkie podczas wyszukiwania i mogą mieć inny styl.

en: Listing Expiry Date
pl_PL: Data wygaśnięcia ogłoszenia

en: Please enter event expiry date
pl_PL: Podaj datę ważności wydarzenia

en: Posted by
pl_PL: Dodane przez

en: Most Used
pl_PL: Najczęściej używane

en: Use file
pl_PL: Użyj pliku

en: Upload
pl_PL: Prześlij

en: Add file
pl_PL: Dodaj plik

en: Guest User
pl_PL: Gość

en: Change
pl_PL: Zmień

en: Enter the ID of the user, or leave blank if submitted by a guest.
pl_PL: Wpisz ID użytkownika lub pozostaw puste pole, jeśli zostało dodane jako gość.

en: Single Event Gallery Tag
pl_PL: Tag galerii pojedynczych zdarzeń

en: Event Gallery Tag
pl_PL: Tag galerii wydarzeń

en: Single Event Image Tag
pl_PL: Znacznik obrazu pojedynczego zdarzenia

en: Event Image Tag
pl_PL: Tag obrazu zdarzenia

en: Fallback
pl_PL: Stawka awaryjna

en: Single Event Tag
pl_PL: Pojedynczy tag zdarzenia

en: View Count
pl_PL: Liczba wyświetleń

en: Ticket Type
pl_PL: Rodzaj biletu

en: Share Event
pl_PL: Udostępnij wydarzenie

en: Event Tag
pl_PL: Tag wydarzenia

en: Event Dashboard
pl_PL: Pulpit nawigacyjny zdarzeń

en: Post Per Page
pl_PL: Wpisów na stronę

en: Event Listing
pl_PL: Lista wydarzeń

en: Show Pagination
pl_PL: Pokaż podział na strony

en: False
pl_PL: Fałsz

en: True
pl_PL: Prawda

en: Order
pl_PL: Zamówienie

en: Ascending (ASC)
pl_PL: Rosnąco (ASC)

en: Descending  (DESC)
pl_PL: Malejąco (DESC)

en: Order By
pl_PL: Sortuj wg

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Modified
pl_PL: Zmodyfikowano

en: Parent
pl_PL: Nadrzędna

en: Event Start Date
pl_PL: Data rozpoczęcia wydarzenia

en: Rand
pl_PL: Losowe

en: Show Featured
pl_PL: Pokaż wyróżniony obrazek

en: All Events
pl_PL: Wszystkie wydarzenia

en: Show Cancelled
pl_PL: Pokaz anulowany

en: Show Filter
pl_PL: Pokaż filtr

en: Event Types Filter
pl_PL: Filtr typów zdarzeń

en: Enter Location
pl_PL: Podaj lokalizację

en: Keywords
pl_PL: Słowa kluczowe

en: Enter Keywords
pl_PL: Wpisz słowa kluczowe

en: Selected Date
pl_PL: Wybrana data

en: Enter Date
pl_PL: Wpisz datę

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Enter Categories by comma separate
pl_PL: Wprowadź kategorie oddzielnym przecinkiem

en: Event Types
pl_PL: Rodzaje wydarzeń

en: Enter Event Types by comma separate
pl_PL: Wprowadzanie typów zdarzeń oddzielnymi przecinkami

en: Show Thumb
pl_PL: Pokaż miniaturkę

en: Show Count
pl_PL: Pokaż licznik

en: Event Venues
pl_PL: Miejsca Wydarzeń

en: Past Event Listing
pl_PL: Lista przeszłych wydarzeń

en: Single Event Field
pl_PL: Pojedyncze pole zdarzenia

en: Event Field
pl_PL: Pole zdarzenia

en: Event Field Before HTML
pl_PL: Pole zdarzenia przed kodem HTML

en: Event Field After HTML
pl_PL: Pole zdarzenia po HTML

en: Event registration closed.
pl_PL: Rejestracja na wydarzenie zakończona.

en: Watch video
pl_PL: Obejrzyj film

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Dont't repeat
pl_PL: Nie powtarzaj

en: Daily
pl_PL: Dziennie

en: Weekly
pl_PL: Tygodniowo

en: Monthly
pl_PL: Miesięcznie

en: Yearly
pl_PL: Rocznie

en: First
pl_PL: Pierwszy

en: Second
pl_PL: Sekunda

en: Third
pl_PL: Trzeci

en: Fourth
pl_PL: Czwarty

en: Last
pl_PL: Ostatni

en: Monday
pl_PL: Poniedziałek

en: Tuesday
pl_PL: Wtorek

en: Wednesday
pl_PL: Środa

en: Thrusday
pl_PL: Czwartek

en: Friday
pl_PL: Piątek

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: same day
pl_PL: tego samego dnia

en: specific day
pl_PL: konkretny dzień

en: Single Event Organizer
pl_PL: Pojedynczy organizator wydarzenia

en: Select event
pl_PL: Wybierz wydarzenie

en: Single Event Summary
pl_PL: Podsumowanie pojedynczego zdarzenia

en: Event Summary
pl_PL: Podsumowanie warsztatów

en: Not Found Event
pl_PL: Nie znaleziono zdarzenia

en: Select Event
pl_PL: Wybierz wydarzenie

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Align
pl_PL: Wyrównanie

en: Left
pl_PL: Lewo

en: Center
pl_PL: Środek

en: Right
pl_PL: Prawo

en: Single Event Venue
pl_PL: Miejsce pojedynczego wydarzenia

en: Single Event
pl_PL: Pojedyncze wydarzenie

en: Single Organizer
pl_PL: Pojedynczy organizator

en: Not Found Organizer
pl_PL: Nie znaleziono organizatora

en: Select Organizer
pl_PL: Wybierz Organizator

en: Single Venue
pl_PL: Pojedyncze miejsce

en: Not Found Venue
pl_PL: Nie znaleziono miejsca

en: Select Venue
pl_PL: Wybierz miejsce

en: Submit Event Form
pl_PL: Prześlij formularz wydarzenia

en: Submit Organizer Form
pl_PL: Prześlij formularz organizatora

en: Submit Venue Form
pl_PL: Formularz miejsca

en: Upcoming Event Listing
pl_PL: Lista nadchodzących wydarzeń

en: Venue Dashboard
pl_PL: Pulpit nawigacyjny miejsca

en: Select date range
pl_PL: Wybierz zakres dat

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Tomorrow
pl_PL: Jutro

en: This Week
pl_PL: W tym tygodniu

en: Next Week
pl_PL: Następny tydzień

en: This Month
pl_PL: Ten miesiąc

en: Next Month
pl_PL: Następny miesiąc

en: This Year
pl_PL: W tym roku

en: No category found
pl_PL: Nie znaleziono kategorii

en: The Category is disabled
pl_PL: Kategoria jest wyłączona

en: The Category is not available
pl_PL: Kategoria jest niedostępna

en: Event-type not found
pl_PL: Nie znaleziono typu zdarzenia

en: Event-Type is disabled
pl_PL: Typ zdarzenia jest wyłączony

en: Event-Type is not available
pl_PL: Typ zdarzenia jest niedostępny

en: Select Date
pl_PL: Wybierz datę

en: Any Date
pl_PL: Dowolna data

en: This Weekend
pl_PL: W ten weekend

en: Next Weekend
pl_PL: Następny weekend

en: Next Year
pl_PL: Następny rok

en: Select Ticket Type
pl_PL: Wybierz typ biletu

en: Any Ticket Price
pl_PL: Dowolna cena biletu

en: Paid
pl_PL: Zapłacone

en: Free
pl_PL: Darmowe

en: Invalid listing
pl_PL: Nieprawidłowe ogłoszenie

en: Save changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Your changes have been saved.
pl_PL: Twoje zmiany zostały zapisane.

en: View &rarr;
pl_PL: Zobacz &rarr;

en: Submit Details
pl_PL: Wyślij szczegóły

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Registration email
pl_PL: E-mail rejestracyjny

en: you@yourdomain.com
pl_PL: twój@email.pl

en: Registration URL
pl_PL: Adres URL rejestracji

en: Registration email/URL
pl_PL: E-mail rejestracyjny/adres URL

en: Enter an email address or website URL
pl_PL: Wpisz adres email lub adres www

en: <div class="wpem-alert wpem-mt-2 wpem-mb-0 wpem-p-0">If it doesn't show organizer(s). Manage your organizer(s) from <a href="post-new.php?post_type=event_organizer" target="_blank" class="wpem_add_organizer_popup wpem-modal-button" data-modal-id="wpem_add_organizer_popup">here</a></div>
pl_PL: <div class="wpem-alert wpem-mt-2 wpem-mb-0 wpem-p-0">Jeśli nie pokazuje organizatora (organizatorów). Zarządzaj organizatorami z <a href="post-new.php?post_type=event_organizer" target="_blank" class="wpem_add_organizer_popup wpem-modal-button" data-modal-id="wpem_add_organizer_popup">tego miejsca</a></div>

en: <div class="wpem-alert wpem-mt-2 wpem-mb-0 wpem-p-0">If it doesn't show organizer(s). Manage your organizer(s) from <a href="javascript:void(0)" class="wpem_add_organizer_popup wpem-modal-button" data-modal-id="wpem_add_organizer_popup">here</a></div>
pl_PL: <div class="wpem-alert wpem-mt-2 wpem-mb-0 wpem-p-0">Jeśli nie pokazuje organizatora (organizatorów). Zarządzaj organizatorami z <a href="javascript:void(0)" class="wpem_add_organizer_popup wpem-modal-button" data-modal-id="wpem_add_organizer_popup">tego miejsca</a></div>

en: <div class="wpem-alert wpem-mt-2 wpem-mb-0 wpem-p-0">If it doesn't show venue(s). Manage your venue(s) from <a href="post-new.php?post_type=event_venue" target="_blank" class="wpem_add_venue_popup wpem-modal-button" data-modal-id="wpem_add_venue_popup">here</a></div>
pl_PL: <div class="wpem-alert wpem-mt-2 wpem-mb-0 wpem-p-0">Jeśli nie pokazuje miejsca (miejsc). Zarządzaj swoimi miejscami <a href="post-new.php?post_type=event_venue" target="_blank" class="wpem_add_venue_popup wpem-modal-button" data-modal-id="wpem_add_venue_popup">tutaj</a></div>

en: <div class="wpem-alert wpem-mt-2 wpem-mb-0 wpem-p-0">If it doesn't show venue(s). Manage your venue(s) from <a href="javascript:void(0)" class="wpem_add_venue_popup wpem-modal-button" data-modal-id="wpem_add_venue_popup">here</a></div>
pl_PL: <div class="wpem-alert wpem-mt-2 wpem-mb-0 wpem-p-0">Jeśli nie pokazuje miejsca (miejsc). Zarządzaj swoimi miejscami <a href="javascript:void(0)" class="wpem_add_venue_popup wpem-modal-button" data-modal-id="wpem_add_venue_popup">tutaj</a></div>

en: Event title
pl_PL: Tytuł wydarzenia

en: Event Type
pl_PL: Rodzaj wydarzenia

en: Event Category
pl_PL: Kategoria wydarzenia

en: Online Event
pl_PL: Wydarzenie online

en: Yes
pl_PL: Tak

en: No
pl_PL: Nie

en: Zip Code
pl_PL: Kod pocztowy

en: Please enter zip code(Area code)
pl_PL: Wprowadź kod pocztowy (numer kierunkowy)

en: Event Location
pl_PL: Miejsce wydarzenia

en: Location for google map
pl_PL: Lokalizacja mapy google

en: Event Banner
pl_PL: Baner wydarzenia

en: Video URL
pl_PL: Adres URL do dokumentu video (opcjonalne)

en: Please enter event video url
pl_PL: Podaj adres URL filmu wydarzenia

en: Please enter event start date
pl_PL: Podaj datę rozpoczęcia wydarzenia

en: Start Time
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: Please enter event start time
pl_PL: Podaj godzinę rozpoczęcia wydarzenia

en: Please enter event end date
pl_PL: Podaj datę zakończenia wydarzenia

en: End Time
pl_PL: Czas zakończenia

en: Please enter event end time
pl_PL: Podaj godzinę zakończenia wydarzenia

en: Ticket Options
pl_PL: Opcje biletów

en: Ticket Price
pl_PL: Cena Biletu

en: Please enter ticket price
pl_PL: Podaj cenę biletu

en: Registration Deadline
pl_PL: Termin rejestracji

en: Please enter registration deadline
pl_PL: Podaj termin rejestracji

en: Event timezone
pl_PL: Strefa czasowa wydarzenia

en: Please select timezone for event
pl_PL: Wybierz strefę czasową wydarzenia

en: Venues
pl_PL: Miejsca

en: Event end date must be greater than the event start date.
pl_PL: Data zakończenia wydarzenia musi być wyższa niż data rozpoczęcia wydarzenia.

en: Please enter a valid registration email address.
pl_PL: Podaj prawidłowy adres e-mail rejestracji.

en: Please enter a valid registration URL.
pl_PL: Podaj prawidłowy adres URL rejestracji.

en: Please enter a valid registration email address or URL.
pl_PL: Podaj prawidłowy adres e-mail lub adres URL rejestracji.

en: Please enter a username.
pl_PL: Prosimy wpisać nazwę użytkownika.

en: Please enter your email address.
pl_PL: Wprowadź swój adres email.

en: Passwords must match.
pl_PL: Hasła muszą być zgodne.

en: Password is not valid.
pl_PL: Hasło jest nieprawidłowe.

en: You must be signed in to post a new listing.
pl_PL: Musisz się zalogować, aby dodać nową ofertę.

en: Organizer name
pl_PL: Nazwa organizatora

en: Enter the name of the organizer
pl_PL: Wprowadź nazwę organizatora

en: Organizer Description
pl_PL: Opis organizatora

en: Organizer Email
pl_PL: Email organizatora

en: Enter your email address
pl_PL: Wpisz Swój adres e-mail

en: Website
pl_PL: Strona internetowa

en: Website URL e.g http://www.yourorganization.com
pl_PL: Adres strony internetowej, np. http://www.yourorganization.com

en: Facebook URL e.g http://www.facebook.com/yourorganizer
pl_PL: Adres URL Facebooka, np. http://www.facebook.com/yourorganizer

en: Instagram URL e.g http://www.instagram.com/yourorganizer
pl_PL: Adres URL na Instagramie, np. http://www.instagram.com/yourorganizer

en: Youtube Channel URL e.g http://www.youtube.com/channel/yourorganizer
pl_PL: URL kanału YouTube, np. http://www.youtube.com/channel/yourorganizer

en: Twitter URL e.g http://twitter.com/yourorganizer
pl_PL: Adres URL Twittera, np. http://twitter.com/yourorganizer

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: Please enter a valid organizer email address
pl_PL: Podaj prawidłowy adres e-mail organizatora

en: Venue Name
pl_PL: Nazwa miejsca

en: Please enter the venue name
pl_PL: Wprowadź nazwę miejsca

en: Venue Description
pl_PL: Opis miejsca

en: Website URL e.g http://www.yourvenue.com
pl_PL: Adres strony np http://www.yourvenue.com

en: Facebook URL e.g http://www.facebook.com/yourvenue
pl_PL: Adres URL Facebooka, np. http://www.facebook.com/yourvenue

en: Instagram URL e.g http://www.instagram.com/yourvenue
pl_PL: Adres URL na Instagramie, np. http://www.instagram.com/yourvenue

en: Youtube Channel URL e.g http://www.youtube.com/channel/yourvenue
pl_PL: URL kanału YouTube, np http://www.youtube.com/channel/yourvenue

en: Twitter URL e.g http://twitter.com/yourvenue
pl_PL: Adres URL Twittera, np. http://twitter.com/yourvenue

en: Please enter a valid venue email address
pl_PL: Podaj prawidłowy adres e-mail miejsca

en: There are currently no events.
pl_PL: Obecnie nie ma żadnych wydarzeń.

en: Search completed. Found %d matching record. | Search completed. Found %d matching records.
pl_PL[0]: Wyszukiwanie zakończone. Znaleziono %d pasujący rekord.

en: You must be logged in to upload files using this method.
pl_PL: Musisz być zalogowany, aby przesłać pliki przy użyciu tej metody.

en: Successfully created
pl_PL: Pomyślnie utworzony

en: Organizer Name is a required field.
pl_PL: Pole Organizer Name (Nazwa organizatora) jest wymagane.

en: Venue Name is a required field.
pl_PL: Nazwa miejsca jest polem wymaganym.

en: No results found
pl_PL: Nie znaleziono żadnych wyników

en: Query limit reached
pl_PL: Osiągnięto limit zapytań

en: Request denied from google map api key please enable geolocation and gecoding api
pl_PL: Żądanie odrzucone z klucza API mapy Google Włącz geolokalizację i interfejs API gekodowania

en: Geocoding error
pl_PL: Błąd geolokacji

en: Event category
pl_PL: Kategoria wydarzenia

en: Event categories
pl_PL: Kategorie wydarzeń

en: Event type
pl_PL: Rodzaj wydarzenia

en: Event types
pl_PL: Typy zdarzeń

en: Event
pl_PL: Wydarzenie

en: Events
pl_PL: Wydarzenia

[ctx: Post type archive slug - resave permalinks after changing this]
en: events
pl_PL: wydarzenia

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Event Thumbnail
pl_PL: Miniatura wydarzenia

en: Set event thumbnail
pl_PL: Ustawianie miniatury wydarzenia

en: Remove event thumbnail
pl_PL: Usuwanie miniatury wydarzenia

en: Use as event thumbnail
pl_PL: Użyj jako miniatury wydarzenia

[ctx: post status]
en: Expired
pl_PL: Wygasłe

en: Expired <span class="count">(%s)</span> | Expired <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Wygasła <span class="liczba"> (%s) </span>

en: Preview <span class="count">(%s)</span> | Preview <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Podgląd <span class="count">(%s)</span>

en: Organizers
pl_PL: Organizatorzy

en: Organizer Logo
pl_PL: Logo organizatora

en: Set organizer logo
pl_PL: Ustaw logo organizatora

en: Remove organizer logo
pl_PL: Usuwanie logo organizatora

en: Use as organizer logo
pl_PL: Użyj jako logo organizatora

en: Venue
pl_PL: Miejsce

en: Venue Logo
pl_PL: Logo miejsca

en: Set venue logo
pl_PL: Ustaw logo miejsca

en: Remove venue logo
pl_PL: Usuń logo miejsca

en: Use as venue logo
pl_PL: Użyj jako logo miejsca

note: translators: %s: product count
en: %s event updated. | %s events updated.
pl_PL[0]: %s zaktualizowano wydarzenie.

note: translators: %s: product count
en: %s event not updated, somebody is editing it. | %s events not updated, somebody is editing them.
pl_PL[0]: %s zdarzenie nie zostało zaktualizowane, ktoś je edytuje.

note: translators: %s: product count
en: %s event permanently deleted. | %s events permanently deleted.
pl_PL[0]: %s wydarzenie trwale usunięte.

note: translators: %s: product count
en: %s event moved to the Trash. | %s events moved to the Trash.
pl_PL[0]: %s wydarzenie przeniosło się do Kosza.

note: translators: %s: product count
en: %s event restored from the Trash. | %s events restored from the Trash.
pl_PL[0]: %s wydarzenie przywrócone z Kosza.

note: translators: %s: product count
en: %s organizer updated. | %s organizers updated.
pl_PL[0]: %s organizator zaktualizowany.

note: translators: %s: product count
en: %s organizer not updated, somebody is editing it. | %s organizers not updated, somebody is editing them.
pl_PL[0]: %s organizator nie został zaktualizowany, ktoś go edytuje.

note: translators: %s: product count
en: %s organizer permanently deleted. | %s organizers permanently deleted.
pl_PL[0]: %s organizator trwale usunięty.

note: translators: %s: product count
en: %s organizer moved to the Trash. | %s organizers moved to the Trash.
pl_PL[0]: %s organizator przeniósł się do Kosza.

note: translators: %s: product count
en: %s organizer restored from the Trash. | %s organizers restored from the Trash.
pl_PL[0]: %s organizator przywrócony z Kosza.

note: translators: %s: product count
en: %s venue updated. | %s venues updated.
pl_PL[0]: %s miejsce zaktualizowane.

note: translators: %s: product count
en: %s venue not updated, somebody is editing it. | %s venues not updated, somebody is editing them.
pl_PL[0]: %s miejsce nie zostało zaktualizowane, ktoś je edytuje.

note: translators: %s: product count
en: %s venue permanently deleted. | %s venues permanently deleted.
pl_PL[0]: %s miejsce trwale usunięte.

note: translators: %s: product count
en: %s venue moved to the Trash. | %s venues moved to the Trash.
pl_PL[0]: %s miejsce przeniosło się do Kosza.

note: translators: %s: product count
en: %s venue restored from the Trash. | %s venues restored from the Trash.
pl_PL[0]: %s miejsce odrestaurowane z kosza.

en: Invalid ID
pl_PL: Błędne ID

en: This event has already been cancelled.
pl_PL: To wydarzenie zostało już odwołane.

en: %s has been cancelled.
pl_PL: %s został odwołany.

en: This event is not cancelled.
pl_PL: To wydarzenie nie jest odwołane.

en: %s has been marked as not cancelled.
pl_PL: %s został oznaczony jako nieodwołany.

en: %s has been deleted.
pl_PL: %s został usunięty.

en: Missing submission page.
pl_PL: Brakujące strony ofert.

en: Viewed
pl_PL: Wyświetlone

en: You need to be signed in to manage your organizer listings.
pl_PL: Musisz się zalogować, aby zarządzać aukcjami organizatora.

en: Sign in
pl_PL: Zaloguj

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: You need to be signed in to manage your venue listings.
pl_PL: Musisz być zalogowany, aby zarządzać listą miejsc.

en: Venue name
pl_PL: Nazwa miejsca

en: More info
pl_PL: Więcej informacji

en: There are no events.
pl_PL: Wszystkie wydarzenia

en: Upcoming Events
pl_PL: Nadchodzące wydarzenia

en: Your account
pl_PL: Twoje konto

en: You are currently signed in as <strong>%s</strong>.
pl_PL: Jesteś zalogowany jako: <strong>%s</strong>.

en: Sign out
pl_PL: Wyloguj się

en: Have an account?
pl_PL: Masz już konto?

en: If you don&rsquo;t have an account with us, just enter your email address and create a new one.  You will receive your password shortly in your email.
pl_PL: Jeśli nie masz u nas konta, po prostu wpisz swój adres e-mail i utwórz nowe.  Wkrótce otrzymasz swoje hasło w wiadomości e-mail.

en: (optional)
pl_PL: (opcjonalnie)

en:  You must sign in to create a new listing.
pl_PL:  Musisz się zalogować, aby utworzyć nową ofertę.

en: There are no events matching your search.
pl_PL: Brak zdarzeń pasujących do wyszukiwania.

en: This listing has been expired.
pl_PL: Ta aukcja wygasła.

en: This event has been cancelled.
pl_PL: To wydarzenie zostało odwołane.

en: Registrations have closed.
pl_PL: Rejestracja została zamknięta.

en: by %s
pl_PL: przez %s

en: %d people viewed this event.
pl_PL: %d osób obejrzało to wydarzenie.

en: Additional Details
pl_PL: Informacje dodatkowe

en: Date And Time
pl_PL: Data i godzina

en:  to
pl_PL: do

en: Registration End Date
pl_PL: Data zakończenia rejestracji

en: Online event
pl_PL: Wydarzenie online

en: Share With Friends
pl_PL: Podziel się z przyjaciółmi

en: Linkedin
pl_PL: LinkedIn

en: You need to be signed in to manage your listings.
pl_PL: Musisz być zalogowany, aby zarządzać ogłoszeniami.

en: Add Event
pl_PL: Dodaj wydarzenie

en: Keywords
pl_PL: Słowa kluczowe

en: Order by
pl_PL: Sortuj wg

en: Reset
pl_PL: Resetuj

en: You do not have any active events.
pl_PL: Nie masz żadnych aktywnych wydarzeń.

en: Mark not cancelled
pl_PL: Oznacz nie anulowany

en: Mark cancelled
pl_PL: Znak anulowany

en: Duplicate
pl_PL: Duplikuj

en: Relist
pl_PL: Odnów

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Event Details
pl_PL: Szczegóły wydarzenia

en: Any dates
pl_PL: Dowolne daty

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Choose an Event Category
pl_PL: Wybierz kategorię wydarzenia

en: Choose an Event Type
pl_PL: Wybierz typ zdarzenia

en: No results match
pl_PL: Brak wyników

en: Select Some Options
pl_PL: Wybierz opcje

en: Your browser does not support JavaScript, or it is disabled. JavaScript must be enabled in order to view listings.
pl_PL: Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript, albo jest on wyłączony. JavaScript musi być włączony, aby przeglądać oferty.

en: Load more events
pl_PL: Załaduj więcej wydarzeń

en: Load more listings
pl_PL: Pokaż więcej ogłoszeń

en: Events Box View
pl_PL: Widok pola Wydarzenia

en: Events List View
pl_PL: Widok listy wydarzeń

en: ← Edit listing
pl_PL: ← Edytuj wpis

en: Submit Listing →
pl_PL: Prześlij aukcję →

en: To register for this event <strong>email your details to</strong> <a class="event_registration_email" href="mailto:%1$s%2$s">%1$s</a>
pl_PL: Aby zarejestrować się na to wydarzenie <strong>, wyślij swoje dane na adres</strong> <a class="event_registration_email" href="mailto:%1$s%2$s">%1$s</a>

en: Register using webmail:
pl_PL: Zarejestruj się za pomocą poczty internetowej:

en: Outlook
pl_PL: Program outlook

en: To register for this event please visit the following URL:
pl_PL: Aby zarejestrować się na to wydarzenie, odwiedź następujący adres URL:

en: Register for event
pl_PL: Zarezerwuj bilet

en: You are editing an existing event. %s
pl_PL: Edytujesz istniejące wydarzenie. %s

en: Create A New Event
pl_PL: Utwórz nowe wydarzenie

en: Organizer Details
pl_PL: Dane organizatora

en: Venue Details
pl_PL: Szczegóły miejsca

en: Add Organizer
pl_PL: Dodaj organizatora

en: Add Venue
pl_PL: Dodaj obiekt

en: %s listed successfully. To view your listing <a href="%s">click here</a>.
pl_PL: %s dodano. Aby zobaczyć swoje ogłoszenia <a href="%s">kliknij tutaj</a>.

en: %s submitted successfully. Your listing will be visible once approved.
pl_PL: %s zostało wysłane. Twoje ogłoszenie będzie widoczne po zatwierdzeniu.

en: Maximum file size: %s.
pl_PL: Maksymalny rozmiar pliku: %s.

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: You can't delete ticket once it is added.You can make it private from settings tab.
pl_PL: Po dodaniu biletu nie można go usunąć. Możesz ustawić go jako prywatny na karcie ustawień.

en: Ticket details
pl_PL: Szczegóły biletu

en: Choose a Category
pl_PL: Wybierz kategorię

en: remove
pl_PL: usuń

en: Get Connect on Facebook
pl_PL: Połącz się na Facebooku

en: Get Connect on Instagram
pl_PL: Połącz się na Instagramie

en: Get Connect on Twitter
pl_PL: Get Connect na Twitterze

en: Get Connect on Youtube
pl_PL: Get Connect na Youtube

en: Browse events
pl_PL: Przeglądaj wydarzenia

en: Available events
pl_PL: Dostępne wydarzenia

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: Click here, for more info.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji.

en: There are no organizers.
pl_PL: Nie ma organizatorów.

en: Add organizer
pl_PL: Dodaj organizatora

en: There is no event.
pl_PL: Nie ma wydarzenia.

en: Current Events
pl_PL: Bieżące wydarzenia

en: You are editing an existing organizer. %s
pl_PL: Edytujesz istniejący organizator. %s

en: Create A New organizer
pl_PL: Utwórz nowego organizatora

en: Log In
pl_PL: Zaloguj się

en: %s listed successfully. To view your organizer list <a href="%s">click here</a>.
pl_PL: %s Wymienione pomyślnie. Aby wyświetlić listę organizatorów, <a href="%s">kliknij tutaj</a>.

en: %s submitted successfully. Your organizer will be visible once approved.
pl_PL: %s przesłane pomyślnie. Twój organizator będzie widoczny po zatwierdzeniu.

en: You must <a href="%s">sign in</a> to view more details.
pl_PL: Aby wyświetlić więcej szczegółów, musisz <a href="%s">się zalogować</a> .

en: There are no venues.
pl_PL: Nie ma miejsc.

en: Add venue
pl_PL: Dodaj obiekt

en: You are editing an existing venue. %s
pl_PL: Edytujesz istniejące miejsce. %s

en: Create A New venue
pl_PL: Stwórz nowe miejsce

en: %s listed successfully. To view your venue list <a href="%s">click here</a>.
pl_PL: %s Wymienione pomyślnie. Aby wyświetlić listę miejsc, <a href="%s">kliknij tutaj</a>.

en: %s submitted successfully. Your venue will be visible once approved.
pl_PL: %s przesłane pomyślnie. Twoje miejsce będzie widoczne po zatwierdzeniu.

en: Display a list of recent listings on your site, optionally matching a keyword and location.
pl_PL: Wyświetl listę ostatnich ofert. Pozwala używać filtrów.

en: Keyword
pl_PL: Słowo kluczowe

en: Number of listings to show
pl_PL: Liczba wyświetlanych ofert

en: Widget Style
pl_PL: Styl widżetu

en: Box View
pl_PL: Widok pudełka

en: List View
pl_PL: Widok listy

en: Display a list of featured listings on your site.
pl_PL: Wyświetla listę wyróżnionych ogłoszeń na stronie.

en: Display a list of upcoming listings on your site.
pl_PL: Wyświetl listę nadchodzących aukcji w swojej witrynie.

en: Random
pl_PL: Losowo

en: Display a list of Past listings on your site.
pl_PL: Wyświetl listę Wcześniejsze aukcje w swojej witrynie.

[ctx: post status]
en: Draft
pl_PL: Szkic

[ctx: post status]
en: Preview
pl_PL: Podgląd

[ctx: post status]
en: Pending approval
pl_PL: Oczekuje na zatwierdzenie

[ctx: post status]
en: Pending payment
pl_PL: Oczekująca płatność

[ctx: post status]
en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Invalid email address.
pl_PL: Nieprawidłowy adres email.

en: Your email address isn&#8217;t correct.
pl_PL: Podany adres e-mail jest nieprawidłowy.

en: This email is already registered, please choose another one.
pl_PL: Ten adres e-mail jest już zarejestrowany, proszę wpisz inny.

en: Choose Categories
pl_PL: Wybierz kategorie

en: Choose an event type
pl_PL: Wybierz typ zdarzenia

en: Choose event types
pl_PL: Wybieranie typów zdarzeń

en: Passwords must be at least 8 characters long.
pl_PL: Hasła muszą mieć długość co najmniej 8 znaków.

en: Descending (DESC)
pl_PL: Malejąco (DESC)

en: Event End Date
pl_PL: Data zakończenia wydarzenia

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywne

en: Your email
pl_PL: Twój email

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Verify Password
pl_PL: Zweryfikuj hasło

en: Confirm Password
pl_PL: Potwierdź hasło

en: Posted on
pl_PL: Opublikowany w

en: Invalid file type. Accepted types:
pl_PL: Nieprawidłowy typ pliku. Akceptowane formaty to:

en: Select Date Range
pl_PL: Wybierz zakres dat

en: Are you sure you want to delete this event?
pl_PL: Czy na pewno chcesz skasować to wydarzenie?

en: Are you sure you want to delete this organizer?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tego organizatora?

en: Are you sure you want to delete this venue?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć to miejsce?

note: Description of the plugin/theme
en: Lightweight, scalable and full-featured event listings & management plugin for managing event listings from the Frontend and Backend.
pl_PL: Lekka, skalowalna i w pełni funkcjonalna wtyczka do zarządzania listami wydarzeń i zarządzania listami wydarzeń z frontendu i backendu.
